[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/apple.jpg[/img]Apple is hopeloos uit hun huidige campus gegroeid, daar werken ongeveer 2.700 mensen, terwijl Apple ongeveer 12.000 werknemers heeft in Cupertino. Dat betekent dat al die extra werknemers nu verspreid zitten over verschillende gebouwen, en dat is met het toenemen van het aantal werknemers steeds verder van de originele campus.

Apple heeft nu een design gemaakt om op de nieuwe plek (waar vroeger de HP campus was) een gebouw neer te zetten waar maar liefst 12.000 mensen in kunnen werken.

De parkeerplaatsen zouden allemaal onder de grond komen, er gaan twee keer zoveel bomen komen dan dat er nu staan, ze zullen hun eigen elektriciteit kunnen genereren met gas en het gebouw zelf zou er uit moeten zien alsof er een grote vliegende schotel geland is. Het wordt trouwens maar vier etages hoog, net zoals het huidige gebouw. De huidige campus zouden ze trouwens gewoon aan blijven houden.

Als je de hele presentatie wilt zien, dan kan dat hieronder. Steve klinkt daar trouwens prima en ziet er ook behoorlijk gezond uit. Deze video is gisteren gemaakt, dus de dag na de keynote op de WWDC.