[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/gerucht.gif[/img]Een opvallend gerucht vanuit
Weibo, het Chinese equivalent van Twitter, over een duurdere versie van de aankomende iPad 3.
Macrumors plukte een foto van een gebruiker van deze dienst die claimde een inzicht gehad te hebben in de prijzen van de iPad in Dollars. Hierin is te zien dat Apple de iPad 3 een stuk hoger in de markt wil plaatsen. Hiermee breekt Apple een patroon waarin het normaliter een nieuwere versie juist iets goedkoper maakt.

Dit kan te maken hebben met een ander gerucht dat de Apple de
iPad 2 in de markt behoudt als goedkoper alternatief om zo te kunnen concurreren met tablet geweld van Samsung, Amazon en andere Android tabs die eraan zitten te komen.
Vanuit hetzelfde sociale netwerk komen foto's naar boven drijven die genomen zijn vanuit Chengdu Airport. Het zou hierbij gaan om een 'klant' die extreme eisen stelt aan leveringen en vervoer. Natuurlijk zijn er meerdere bedrijven die dergelijke logistieke eisen stellen aan het vervoeren van producten maar dit zou zomaar eens de iPad 3 kunnen zijn die naar drie verschilende locaties in Amerika wordt verscheept om klaar gezet te worden voor een snelle uitrol naar de Apple Stores in de Verenigde Staten.

Het heeft er alle schijn van dat ook de iPad 3 als eerste zal uitkomen in dat deel van de wereld alvorens wij hier in Europa ook deze nieuwe iPad kunnen bewonderen. We zijn trouwens wel benieuwd of de iPad 3 eerder in de Apple Store in Amsterdam te koop zal zijn dan bij de andere Apple resellers in Nederland.
