Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
25 oktober 2002 - 19:07   
geplaatst door: Leon
Porsche design gaat Jan des Bouvrie een beetje achterna. Jan des Bouvrie ontwerpt naast design meubelen tegenwoordig van alles... van kurkentrekkers tot koffie automaten, overal kom je tegenwoordig de naam Jan des Bouvrie tegen. Ook Porsche heeft de afgelopen tijd meer ontworpen dan alleen auto's. Zo heeft Porsche Design o.a. in samenwerking met Siemens broodroosters, waterkokers en koffie automaten ontworpen.

De nieuwste trend is Intel Laptop's en wel een onder de nieuwe, niets zeggende, naam Best Buy VPR Matrix 200A5. Het mobiele toverdoosje zou qua design een tegenhanger moeten zijn van Apple's PowerBook G4. Dit technische wonder zou ontworpen zijn door Porsche Design. Ach, oordeel zelf maar...

http://www.cnet.com/techtrends/0-6014-7-20573465.html?tag=ld
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
25 oktober 2002 - 19:14    reactie #1
geplaatst door: Marc Roman
Ze hadden zich beter bij de broodroosters en de auto's kunnen houden.  :mad:  :happy:

Man, zo'n ding kan toch nooit en te nimmer winnen van de PowerBook G4. Hij mag er dan misschien mooier uit zien dan de normale Windows laptop. Maar in vergelijking met de PowerBook G4, is 't nog altijd een vies lelijk ding, vind ik. En dan mag 'ie er misschien beter uitzien van buiten, dan is 't nog altijd een log beest, met Windows XP er op. Da's toch gewoon een lelijke oude opa met een nieuwe coupe en 'n nieuwe garderobe?  :happy:

Groetjes, Marc. :)
Volg de dagelijkse perikels van mijn leven op mijn weblog.
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
25 oktober 2002 - 19:36    reactie #2
geplaatst door: Guest
"Mijn" Titanium PowerBook G4:inlove:   is mooier. lekker phuh  :tounge:

Maar voor een windows laptop vind ik hem wel mooi(vergelijk hem maar met een laptop van HP( bij mij op school hebben ze er allemaal 1. (Stomme studenten akties)
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
25 oktober 2002 - 20:03    reactie #3
geplaatst door: Wilf
Ik vind een VAIO van Sony mooier, maar een Ti- of (zelfs?) een iBook is toch wel ff 1000x mooier!
Er dette din bil jeg har kjørt over med Dodge min?
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
25 oktober 2002 - 22:21    reactie #4
geplaatst door: Ruben
Die aansluitingen zo achterop... bleg, die zijn in mijn iBook prachtig weggewerkt en allemaal in het wit. En de vierkante vormgeving, dat moet je toch voelen in je polsen?
MacBook Air, Powerbook G4, iBook, iMac
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
25 oktober 2002 - 22:32    reactie #5
geplaatst door: Wilf
Mijn moeder keek laatst samen met mij in Maarssen. Toen ze de iBook zag dacht ze 'dat typt toch helemaal niet lekker, die toetsen zo ver naar achter?' maar toen ze het uitprobeerde vond ze het wel erg lekker. Echter, mijn ouders nog aan de Mac krijgen lukt vrees ik niet meer...

[edit]Sorry dit klinkt een beetje te off-topic... Ik bedoel er mee te zeggen dat de 'looks' vaak anders zijn dan de 'feel' zo op het eerste gezicht. Ik ben benieuwd hoe deze dan ook aanvoelt, ook al is het een lelijk ding.[/edit]

(Bewerkt door Wilf om 22:34, 25-10-2002)
Er dette din bil jeg har kjørt over med Dodge min?
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
25 oktober 2002 - 22:52    reactie #6
geplaatst door: madscientist2
Vindt het een slechte foto. Kan niet beoordelen of het nou echt mooi is. Maar  de "nieuwe" imac  op de Apple web-site zag er voor mij ook maar als een "lampenkap" uit.
Tot ik hem in de winkel zag staan.
       :thumbs-up:
The box said "Requires Windows XP or Better"
So, I bougth a Macintosh.......
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
25 oktober 2002 - 23:26    reactie #7
geplaatst door: casper007
Hij heeft erg veel weg van de TiBook, maar ook weer niet.
Maar het blijft lelijk, waarom laten ze hem niet helemaal 1 kleur?
Nou makkelijk: dan lijkt hij TE veel op de TiBook..
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
26 oktober 2002 - 00:13    reactie #8
geplaatst door: Thomas
Mooi of lelijk, het blijft een kopie...en wat mij betreft geen verbetering.

Goed voorbeeld  doet volgens denken we dan...

Thomas
Wat ik hier uitkraam is puur mijn persoonlijke mening.
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
26 oktober 2002 - 00:22    reactie #9
geplaatst door: Rob de Korte
Misschien kan Jan de Bouvrie voor Porsche een paar stoelen voor een snelle sportwagen ontwerpen en Porsche de wielen voor alle verrijdbare meubelen van Jan de Bouvrie leveren :biggrin:
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
26 oktober 2002 - 00:25    reactie #10
geplaatst door: arjan
Sorry mensen, maar ik vind 'm wel mooi. Ik heb wel wat met Porschedesign; meer dan met Jan des Bouvry. Maar mocht ik voor de keuze komen te staan, dan toch maar een TiBook.
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
26 oktober 2002 - 02:24    reactie #11
geplaatst door: Heiman Alberda
Het bericht heeft het ook over "luminaries" zoals Herbie Hancock... maar die is toch totally Mac addicted? :cool:
iMac M4
iPad 6
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
26 oktober 2002 - 02:28    reactie #12
geplaatst door: Guest
"Porsche design gaat Jan des Bouvrie een beetje achterna."? Laat me niet lachen. Die Porsche-Design-producten zijn al vele jaren op de markt - langer dan Jan des Bouvrie, en ze hebben met het automerk weinig of niets te maken!

Prof. F.A. Porsche is een kleinzoon van de Porsche-stichter Ferdinand Porsche. Hij heeft weliswaar ook een tijd bij de autofabrikant gewerkt (en daar de 911 ontworpen), maar heeft al sinds 1972 een zelfstandige ontwerpstudio. Zie http://www.porsche-design.com
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
26 oktober 2002 - 02:58    reactie #13
geplaatst door: Leon
Citaat
Guest om 2:28, 26-10-2002

"Porsche design gaat Jan des Bouvrie een beetje achterna."? Laat me niet lachen. Die Porsche-Design-producten zijn al vele jaren op de markt - langer dan Jan des Bouvrie, en ze hebben met het automerk weinig of niets te maken!


Niemand heeft het hier over wie langer op de markt is. Eigenlijk zeg je verder precies dat wat ik ook zeg. Jan zet z'n krabbel ook onder spullen die niets met interieur te maken hebben en Porsche zet sinds 1974 ook z'n krabbel onder van alles dat niets met auto's van doen heeft. Porsche week destijds af van z'n oorsprong, auto ontwerper, en Jan des Bouvrie doet nu een beetje hetzelfde. Zo maar een vergelijk met een knipoog.

Over Porsche Design niets anders dan lof trouwens, die lui maken echt mooie en functionele dingen, da's bij Jan niet altijd het geval  ;)
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
26 oktober 2002 - 12:19    reactie #14
geplaatst door: PHdesign
Dus zelfs porche kan lelijke dingen maken! Terwijl de auto's en broodroosters toch echt mooi zijn. Maarja, ze hebben zich duidelijk laten inspireren door de Windows looks... Wil je iets moois ontwerpen moet je toch echt een Mac voor je hebben. Gelukkig heeft Jan de Bouvrie dat WEL door. Hij ontwerpt geen computers, hij heeft gewoon een Mac.  :cool:
In a world without walls and fences, who needs windows and gates
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
26 oktober 2002 - 13:09    reactie #15
geplaatst door: Laurens
Ik vind hem wel mooi, maar dat komt wellicht omdat hij erg op een TiBook lijkt.

Ik snap alleen nooit dat een PC fabrikant altijd die afschuwelijke "Intel inside" en "Windows" stickers op zijn machines plakt. Ik begrijp wel dat ze mensen willen waarschuwen voor wat ze kopen, maar plak dat dan op de doos, niet op de machine.
:happy:
iCreate opmaatwerk, creatieve mediatoepassing voor marketing communicatie.
De enige beperking van een Mac is de mens die ervoor zit...Laurens
15" MacBook Pro C2Duo 2,6GHz/4GB RAM/256 VRAM/200 GB 7200 rpm HD/ iPhone 3G 8GB Black
Porsche de nieuwe Jan des Bouvrie
26 oktober 2002 - 14:49    reactie #16
geplaatst door: Dusty
Citaat
Rob de Korte om 0:22, 26-10-2002

Misschien kan Jan de Bouvrie voor Porsche een paar stoelen voor een snelle sportwagen ontwerpen en Porsche de wielen voor alle verrijdbare meubelen van Jan de Bouvrie leveren :biggrin:

Toen een aantal jaren terug op de markt in Zutphen een nieuwe fontein verrees ontworpen door een architect, slaakte iemand de opmerking: 'Nu hoop ik maar de het nieuwe gemeentehuis (inmiddels klaar) door een beeldend kunstenaar wordt ontworpen.'
Tja, smaken verschillen. :smile:
Goede raad is duur.
Behalve bij MACFREAK; daar is het GRATIS!