[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/nike-logo.jpg[/img]Nike heeft een opmerkelijke
[ituneslink=http://itunes.apple.com/us/app/nike-gps/id387771637?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]nieuwe versie[/ituneslink] voor 1,59 uitgebracht van hun Nike+ app. De nieuwe versie werkt ook als je geen schoenen hebt met een sensor er in, want deze app gebruikt de GPS in je iPhone.
Nu dacht ik altijd dat het de bedoeling was van Nike om zoveel mogelijk schoenen met zo'n sensor te verkopen, maar misschien zit ik er naast? Want als ik het goed begrijp kan je deze app dus nu ook gebruiken als je schoenen van een ander merk draagt. Mocht je binnen - in de sportclub - rennen dan heb je natuurlijk nog wel steeds een sensor nodig, want de GPS zal binnen waarschijnlijk niet werken.
De nieuwe versie van de app heb je een iPhone 3GS, iPhone 4 of iPod touch (2e, 3e en 4e generatie) nodig met iOS 4.0 of later. Waarom de iPhone 3G daar niet tussen staat is me ook niet helemaal duidelijk.
Hieronder zie je alvast een paar schermafbeeldingen van het programma en de video die Nike zelf voor deze gelegenheid heeft uitgebracht.
