geplaatst door: de Redactie
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/Samsung_Logo.jpg
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
De beste manier om het van je concurrent te winnen is vooral door die concurrent helemaal te negeren, het er vooral nooit over te hebben en van je eigen kracht uit te gaan. Maar voor Samsung is dat lastig, want het is Apple die met zijn iPhone die steeds meer van de bovenkant van de markt in handen krijgt, natuurlijk precies wat Apple wil, waardoor de krenten uit de pap die voor Samsung overblijven langzaamaan verdwijnen.

Maar ook dan blijft het niet slim om de concurrent te noemen, dat blijkt uit het nieuws dat nu via het Zwitserse Olympische team naar buiten is gekomen.

De leden van dat team waren blij verrast dat sponsor Samsung ze allemaal een gratis Galaxy Note 3 cadeau gaf, maar de voorwaarde erbij vonden ze niet zo leuk. Want die was dat ze tijdens de openingsceremonie wel hun iPhones eventueel mochten gebruiken om foto's te maken, maar dat ze er dan voor moesten zorgen dat het Apple logo niet te zien zou zijn.

De vraag lijkt nu vooral of de atleten zich hier netjes aan zullen houden, en vooral wat Samsung zal doen als iemand (per ongeluk?) toch een Apple-logo in beeld zal laten zien. Want ons lijkt het pas echt slechte reclame als daarna in het nieuws zou komen dat iemand zijn of haar Galaxy Note 3 weer in heeft moeten leveren.


Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 10:34    reactie #1
geplaatst door: Dick de Roos
Niemand kan mij verplichten mijn iPhone (heb ik niet) af te plakken als ik naar de OS ga (doe ik niet).
Sterker nog: ik zou voortdurend foto's maken, opdat iedereen zou zien dat ik een iPhone heb. Overigens met en een fles Bravaria in mijn hand.
En een regenboogshawl (ik vraag mijn schoondochter wel of die dat wil breien) om mijn nek.
Ik ben nogal allergisch als het gaat om dingen die ik niet zou mogen.
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 10:44    reactie #2
geplaatst door: mikes
@Dick, ik sluit me volledig bij je aan.
De "apple" valt niet ver van de boom.....
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 11:24    reactie #3
geplaatst door: cbrouwer
Kansloze actie van Samsung..het is geen strafkamp, maar Olympisch Spelen!
Mac Mini 24GB M4, Mac Pro 2x2,8 Xeon, 20 GB RAM, ATI Radeon HD 5770 , 3x HDD+ 1x SSD
23" cinema display, iPhone 12 Mini 128GB
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 14:13    reactie #4
geplaatst door: lutewizzard
Misschien is het OS (grappig hè) open source maar de rest is closed as hell!  :happy:
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 17:22    reactie #5
geplaatst door: broekhuizen
Citaat
Dick de Roos om 10:34, 06-02-2014Ik ben nogal allergisch als het gaat om dingen die ik niet zou mogen.

Oh, ben jij degeen die telkens weer zo'n verkeersregelaar aanrijdt?
Of je zorgpremie niet betaald? Of aan de verkeerde kant van de weg rijdt? Je kinderen niet naar school laat gaan? De belastingen ontduikt? En ga zo maar door.

Dick, je mag zoveel niet. Ik neem aan dat je je aan de meeste dingen zonder meer wel houdt, maar niet wanneer het om grote gesponsorde sportevenementen gaat zonder welke deze geen doorgang zouden vinden? Wat gaat Samsung bij de volgende spelen doen? Zal ze dan andermaal het Zwitserse team sponsoren ondanks dat de voorwaarden massaal overtreden worden? Ik denk het niet.
Wie betaald, bepaalt. Dat vindt jij toch ook?
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 17:46    reactie #6
geplaatst door: JH
@broekhuizen: hoezo 'vindt jij toch ook'?
Alsof iedereen het met jou eens is?

Ik begrijp precies wat Dick de Roos bedoelt. Als een sponsor gaat bepalen wat wel en niet mag tijdens een sportevenement is voor mij ook de lol eraf.
Het IOC en de plaatselijke wetten en regels bepalen en niks en niemand anders.[br
]Dan maar een Zwitsers team met minder geld...

Mac-musician
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 19:43    reactie #7
geplaatst door: michelvdb
Citaat
cbrouwer om 11:24, 06-02-2014
Kansloze actie van Samsung..het is geen strafkamp, maar Olympisch Spelen!
Geen strafkamp? Maar toch een kamp, een luxe kamp, onder de hoge bescherming van Zijn Machtige Grootheid Tsaar Vladimir Vladimirovitsj Poetin. :barf:
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 20:53    reactie #8
geplaatst door: broekhuizen
@JH, ben je de affaire rond de Bavaria jurkjes vergeten? Weet je dat de wetten omtrent BTW afdracht gewijzigd moeten worden vooraleer de FIFA iets in ons land zou willen organiseren?
Je weet toch ook wel dat wanneer er een sportevenement plaats vind het niet alleen maar om de sport gaat? Er moet ook gewoon verdiend worden. Een sponsor wil graag (een deel van) zijn investering in klinkende munt terugzien. Zo werkt dat nu eenmaal.
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 21:20    reactie #9
geplaatst door: Hildo
Dit doet me denken aan die rel die een paar jaar geleden speelde toen een paar dames bij één of ander voetbalkampioenschap in jurkjes van een ander biermerk dan de officiële sponsor opdoken: Plaats hier de link tekst...
Show me a man who loves football and nine times out of ten you'll be pointing at a really bad shag. (Julie Burchill)
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 21:21    reactie #10
geplaatst door: Hildo
Oeps, zie nu dat broekhuizen eerder was, sorry ik heb nu eenmaal geen verstand van voetbal :blush:
Show me a man who loves football and nine times out of ten you'll be pointing at a really bad shag. (Julie Burchill)
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
6 februari 2014 - 21:51    reactie #11
geplaatst door: JH
@broekhuizen: Samsung slaat door. Da's best zielig eigenlijk, dat ze verzoeken je Apple-logo af te plakken.

Los daarvan, ik was het dus niet met je eens over "wie betaalt bepaalt".
Die commercie komt me de strot uit.
Mac-musician
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
8 februari 2014 - 09:39    reactie #12
geplaatst door: Xinix
Als een sponsor je iets geeft mag hij daar best iets voor terug verwachten.
Wil je dat niet dan kun je ook 'nee dank je' zeggen als ze je iets geven...

VW verwacht ook niet dat je in een gesponsorde auto van hun gaat zitten met een Mercedes pet op!
                                  <><
Toeval bestaat niet!
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
8 februari 2014 - 13:18    reactie #13
geplaatst door: paulusch
Heren, dit soort instellingen en reacties geven dan ook netjes aan dat jullie nooit in aanmerking komen om te worden uitgenodigd voor dit soort evenementen. Sport is gebonden aan regels; sponsoren maken het mogelijk met hun donaties dat die sporten beoefend kunnen worden. En... nooit de hand bijten die je voedt!
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
8 februari 2014 - 18:09    reactie #14
geplaatst door: Flix
Maar je hoeft die hand dan ook weer niet slaafs en kritiekloos te volgen. Je kunt die hand ook eventueel bijsturen, zonder ondankbaar te zijn voor de gegeven hand (en inhoud). Dan ontstaat een gezond evenwicht.
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
9 februari 2014 - 21:03    reactie #15
geplaatst door: FanBoy
http://www.bright.nl/apple-logos-verboden-ban-sochi-spelen-onzin-hoax

Samsung zou hebben geëist dat atleten Apple-logo’s afplakken tijdens de Spelen. Maar klopt dat verhaal wel?

De Olympische Spelen zijn een feestje voor de commercie. Landen die de Spelen willen organiseren, moeten zelfs speciale wetgeving invoeren om het de sponsors van het evenement zoveel mogelijk naar de zin te maken.

De regels zijn er vooral op gericht op de officiële sponsors ruim baan te geven en hun concurrenten buiten de deur te houden. Atleten die aan de Spelen meedoen, mogen bijvoorbeeld niet zomaar reclame maken voor bedrijven die geen sponsor zijn. Zo mogen ze in hun tweets bijvoorbeeld niet hun (niet door het IOC goedgekeurde) sponsor bedanken tijdens de Spelen.

Eén van de sponsors van de Winterspelen die op dit moment plaatsvinden in Sochi, is Samsung. Volgens de Zwitserse site Bluewin zou het Koreaanse bedrijf hebben geëist dat er tijdens de openingsceremonie van de Spelen geen producten van concurrenten, zoals Apple, in beeld zouden verschijnen. “Wie tijdens de opening foto’s of video’s met een concurrerend product wil maken, moet bijvoorbeeld het Apple-logo afplakken”, aldus Bluewin vorige week.

Het nieuws van Bluewin werd gretig opgepikt. Maar klopt het ook? Nee. Samsung heeft weliswaar Samsung Note 3-smartphones uitgedeeld aan deelnemers aan de Spelen, maar volgens het IOC stond het de atleten tijdens de openingsceremonie vrij om apparaten van concurrenten te gebruiken. Logo’s hoefden bovendien niet te worden afgeplakt, aldus een IOC-woordvoerder tegenover MacRumors. En ook Samsung ontkende te hebben gevraagd om het afplakken van de logo’s van concurrenten.
-= If you ain't got nothing nice to say, then don't say nothing at all =-
Samsung: geen Apple-logo tijdens openingsceremonie
9 februari 2014 - 21:27    reactie #16
geplaatst door: broekhuizen
Zo zie je maar. Leve Samsung :happy: