Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
1 oktober 2004 - 11:23    reactie #25
geplaatst door: heuvelrach
Beetje kritisch zijn mag best, maar je kunt ook overdrijven. Helemaal eens met de juichende reacties op de uitbreiding. Ze moesten wel natuurlijk, het is zelfs een beetje laat, maar top dat het er van is gekomen.
@JPZ. Je krijgt geen 250MB ruimte voor de mail, hoor. Er moet altijd een deel aan de iDisk worden toegewezen. Maar het blijft een forse uitbreiding natuurlijk.
iMac alu 20", 2,4Ghz, 320 GB, 2GB, OS X 10.6
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
1 oktober 2004 - 11:59    reactie #26
geplaatst door: Jazzaddict
Ik vind die uitbreiding fantastisch ! Ik was al een dotmac gebruiker van het eerste uur, en qua gebruiksvriendelijkheid is dit  niet te evenaren. Ondankts de trage upload denk ik er zelfs over om 50 $ meer te betalen en voor die 1GB te gaan, want 50$ is toch peanuts voor dergelijke uitbreiding  :biggrin:

Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
1 oktober 2004 - 12:41    reactie #27
geplaatst door: Marnix Imac
Hé rakker Jazz, ik wacht nog een jaartje dan is het kosteloos die update.  :cool:
vgv Marnix.
ps: die 200 MB is toch wel handig, zo kan ik de foto's van familie en verenegingen waarvan ik foto's nam langer beschikbaar stellen. Hoe is het nog met uwen Nikon D70, al die gevoelige lens binnen?
Je ne suis pas d’accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu’à la mort pour que vous ayez le droit de le dire.
Ik ben niet steeds akkoord met wat je zegt, maar ik zal het recht om het te zeggen tot de dood toe verdedigen. Naar Voltaire 1694-1778.
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
1 oktober 2004 - 13:21    reactie #28
geplaatst door: constantin
Heeee,

Breng ik daar even een hele discussie op gang. Mooi zo.

gMail en Spymac waren even wat (gratis) voorbeelden, zo uit mijn hoofd, maar betaald, zoals .mac, zijn er nog anderen. (Maar ik heb mijn eigen webserver/machine park, dus heb er geen ervaring mee) Als je de discussies op het net rond .mac volgt, ben ik niet de enige die licht kritisch is over dit fenomeen.

Enneuh, Leon, dit was geen zeuren hoor. Gewoon een beetje tegengas van iemand zonder geschiedenis daarin. Ik voel me niet aangesproken als zeurkous/zeiker/.... Anyway... :sigh:

Goed om de reacties van gebruikers te horen op dit soort diensten.
Blijkbaar zijn de meeste mensen hier blij mee, dus heeft Apple weer een puntje gescoord.

(Bewerkt door constantin om 13:27, 1-10-2004)
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
1 oktober 2004 - 14:46    reactie #29
geplaatst door: Otto

Citaat
ISS om 10:45, 30-09-2004

Citaat
Otto om 22:38, 29-09-2004
@ Timotheus: niet te vergelijken: Gmail schend je privacy ernstig en biedt bovendien geen IMAP mail.



Dat is echt onzin hoor, Gmail plaatst advertenties bij je e-mail op basis van trefwoorden. Bijvoorbeeld bij een Apple-mail staat een link naar Apple.com. Komt bij dat deze zogenaamde schending gebeurt door computers en niet door mensen. Aan de andere kant, bij het aanmaken van een account stem in je met alle voorwaarden. Niet dat iemand die leest, maar toch... juridisch sta je dan zwak.


Oh ja hoor, ik weet ook echt wel dat het in de voorwaarden staat, maar dat doet niets aan mijn punt af. Google houdt van iedereen al precies bij (door unieke nummers toe te kennen) wat iedereen voor zoekopdrachten ingeeft. Nu bieden ze een emaildienst aan, waarbij ze je mailadres meteen aan die zoekopdrachten kunnen koppelen. Bovendien komen ze door middel van die invites meteen achter je sociale netwerk. Volgens stap: Google brengt een browser uit. Dan is het feest helemaal compleet.

Verder scciet je idd geen drol op met 1 Gb POP mail als er een limiet zit aan de grootte van de mails. Ik betaal liever en heb iets wat naadloos integreert met m'n Mac en waar niet m'n hele computerleven aan derden wordt verkocht.

Dat gezeur over .mac snap ik echt niet hoor. als je het te duur vindt, neem je toch gewoon geen account? Ik vind het wel best, krijg er gewoon gratis 150 Mb bij  :cool: . Echt waar, als je op meerder computers werkt en je gebruikt iCal en adresboek, dan is .mac zooooo relaxed!
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
1 oktober 2004 - 16:52    reactie #30
geplaatst door: michelvdb
Ik ga voor de 1GB iDisk en .Mac Mail. Zo kan ik iDisk nog beter
gebruiken om zware fotobestanden (tiff en psd) uit te wisselen.
Die 49,95 euro voor 750MB erbij zijn 'peanuts'.

Wat velen over het hoofd zien is de ongemeen knappe mogelijkheid
om in Mail naar believen aliassen te maken en te verwijderen.
:thumbs-up:
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
2 oktober 2004 - 01:59    reactie #31
geplaatst door: Powerbooky
Wat zijn de alternatieven naast de 250MB iDisk van .Mac?
Oftewel, zijn er nog andere online storage providers met vergelijkbare prijzen? (zonder email)
Smart people usually do their things on a Mac!  | Mac mini 2009 | Mac mini 2014 ProxMox | Mac Pro 2008 | MacBook Pro 2019 | Mac mini M4 pro
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
6 oktober 2004 - 22:59    reactie #32
geplaatst door: MacFundamentalist
Webspace die je kan integreren met je Mac niet denk ik, maar er zijn wel veel gewonde windhoos-ftpservers te vinden die heel wat webspace bieden voor een aardig prijsje...

toets maar es in Google "FTP server" in , en begin maar te bladeren...  :wink:
Er zijn 10 soorten mensen: zij die binair kunnen lezen, en de rest :-)
----
Apple & Windows systeembeheer, IT Security, Webfiltering, Hyper-V & VMWare
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
7 oktober 2004 - 04:23    reactie #33
geplaatst door: heuvelrach

Citaat
MacFundamentalist om 22:59, 6-10-2004
 gewonde windhoos-ftpservers


Ja logisch dat daar ruimte op is. Wat heb je aan een gewonde server? :tounge:
iMac alu 20", 2,4Ghz, 320 GB, 2GB, OS X 10.6
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
7 oktober 2004 - 17:21    reactie #34
geplaatst door: MacFundamentalist
BLUNDER !!!

Dat moest "gewone" zijn...  :blush:

Ik ga het maar beter niet veranderen, want anders komt jouw bericht maar raar over...  :wink:
Er zijn 10 soorten mensen: zij die binair kunnen lezen, en de rest :-)
----
Apple & Windows systeembeheer, IT Security, Webfiltering, Hyper-V & VMWare
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
13 februari 2008 - 10:15    reactie #35
geplaatst door: Cailin Coilleach
Whoopdeedoo... 250MB?

/me kijkt eens naar z'n 400GB online space, voor een paar tientjes per jaar. Ja, nee... Laat maar, dat .Mac :)
Opslagcapaciteit .Mac enorm uitgebreid
13 februari 2008 - 18:16    reactie #36
geplaatst door: Hipska
Collin, kijk es naar de datum van dat bericht, ik denk niet dat jij 4 jaar geleden ook maar een paar tientjes betaalde voor 400GB ...
iBook G4 14" | iPhone 3G 8GB | iMac C2D 27" | MacBook Air C2D 13" | iPhone 3G 16GB