
Sonnet maakt de Mac Pro rackable
Sonnet staat bekend voor het maken van creatieve hardware-oplossingen voor de Mac-markt, en ook dit keer stelt het bedrijf ons niet teleur. Want toen Apple stopte met de Xserve vertelden ze in Cupertino ons doodleuk dat ze voortaan maar de Mac Pro als server zouden moeten gebruiken. Dat klonk misschien aardig, maar voor iedereen die een rackable server nodig heeft was dat waarschijnlijk geen realistische optie.
Toen Apple met de nieuwe
Mac Pro kwam leek het helemaal alsof ze een lange neus wilden maken richting de server-markt, want hoe monteer je zon vorm nu in een rack? Zoals we hieronder kunnen heeft Sonnet daar duidelijk wat op gevonden

Sonnet maakt de Mac Pro rackable

Sonnet maakt de Mac Pro rackable

Sonnet maakt de Mac Pro rackable

Sonnet maakt de Mac Pro rackable

Sonnet maakt de Mac Pro rackable
Aan de voorkant dus een USB 3.0 poort, en verder de volgende aansluitingen:
- twee keer Thunderbolt 2 (waarvan één al in gebruik)
- twee keer RJ45
- drie keer USB 3.0
- één keer HDMI
Verder kunnen er 3 PCIe kaarten in aangesloten worden, Sonnet zorgt voor een extra voeding van 300 Watt. Die PCIe kaart-sloten hebben de volgende specificaties:
- één x8 (PCIe 2.0)
- één x16 (PCIe 2.0)
- één x8 (PCIe 2.0)
Let wel op dat niet alle PCIe kaarten er in zullen werken, de hele lijst van ondersteunde kaarten is hier te vinden.
Wil je graag een New Mac Pro Expansion (of xMac Pro Server, Sonnet gebruikt beide namen) bestellen dan kan dat via deze pagina. Aan Sonnet zal je dan in ieder geval $ 1,499,- moeten betalen, daar komen dan natuurlijk nog verzendkosten, invoerrechten en BTW bij.