Er is niks veranderd. Bereik van de 5 GHz verbinding blijft maximaal een meter of 6 hemelsbreed. Airport-Extreme is van de meeste recente revisie dus het wordt maar eens tijd om het ding terug te brengen (heb hem nu een maand of 2 denk ik) en ik mag toch wel verwachten dat 10 meter goed te doen is binnenshuis, 2.4 GHz gaat overigens uitstekend.
Er zijn wel een paar gekke dingen met die Airport Extreme overigens. Ik kan alleen uit kanaal 36, 40, 44 of 48 kiezen terwijl de Airport zelf voor 100 kiest. Kanaal 36 lijkt het beste bereik te geven. Ik zal nog even prutsen met wat instellingen, maar er lijkt niets veranderd.
Update: Ook aan Airport-Hulpprogramma lijkt niets veranderd. Nog altijd wanneer ik de airport opnieuw opstart wordt in 50% van de gevallen dit signaal niet weer (goed) opgepakt.
Misschien heeft Apple per ongeluk de oude software met een nieuw versienummer geleverd. Ik mag hopen dat bij de volgende update van het versienummer ook de software (goed) wordt geüpdatet.
(Bewerkt door Appleidee om 0:44, 1-04-2010)