geplaatst door: Robert
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/MacPro_Nehalem.jpg
Binnenkort toch eindelijk een nieuwe Mac Pro?
Het is op een forum al een tijd een onderwerp waar met veel passie over gediscussieerd wordt, komt er nog een nieuwe Mac Pro of gaat Apple helemaal stoppen met deze lijn? En gisteren kon je hier nog in een nieuwsbericht lezen dat van de MacBook Air, de MacBook Pro, de iMac, de Mac mini en de Mac Pro er een update van allemaal verwacht wordt, behalve de Mac Pro.

Maar het kan verkeren, want plotseling lijkt het er op dat het de Mac mini is die nog even zal moeten wachten en dat er wel degelijk een nieuwe Mac Pro aankomt. En daarbij zouden er zelfs al typenummers bekend zijn:

MD770LL/A – K5BPLUS,BETTER, BTR-USA

MD771LL/A – K5BPLUS,BEST,BTR-USA

MD772LL/A – K5BPLUS,ULTIMATE,BTR-USA


Twee van deze Mac Pro's zouden de 'standaard'-versie zijn, één speciaal voor mensen die [ituneslink=http://itunes.apple.com/app/os-x-lion-server/id444376097?mt=12]OS X Lion Server[/ituneslink] willen draaien.

Een extra aanwijzing dat dit gerucht inderdaad waar is komt van MacRumors, waar te lezen is dat Apple al bezig zou zijn om de huidige Mac Pro uit de winkels te halen.

Het is nog niet duidelijk of de Mac Pro ook een nieuw design gaat krijgen,  ruim een jaar geleden werd er gefluisterd dat Apple voor een rackable en stackable Mac Pro zou gaan kiezen. Dat zou min of meer betekenen dat de Xserve and de Mac Pro in één machine samen zullen gaan komen.

We hopen dat dit inderdaad allemaal waar is, aanstaande maandagavond zullen we het waarschijnlijk zeker weten.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Binnenkort toch eindelijk een nieuwe Mac Pro?
6 juni 2012 - 10:04    reactie #1
geplaatst door: VwVanFan
Eerst zien of het waar is.
Ik hoop het ;)
Binnenkort toch eindelijk een nieuwe Mac Pro?
6 juni 2012 - 11:55    reactie #2
geplaatst door: Brinky
Kan nie wachten, maar inderdaad eerst zien..