Yahoo Messenger wordt concurrent van FaceTime
9 oktober 2010 - 09:07   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Yahoo_Logo.jpg[/img]Sinds het uitkomen van de iPhone 4 met zijn extra camera aan de voorkant komen er natuurlijk steeds meer apps die gebruik maken van het feit dat je nu dus ook fatsoenlijk kunt videobellen met een iPhone. Een van de meest populaire daarvan is Fring, niet in de laatste plaats omdat je er ook mee over het 3G netwerk kunt videobellen, iets wat met FaceTime niet kan. Daarbij is er alweer een nieuwe app uitgekomen die hetzelfde kan als Fring en dat is [ituneslink=http://itunes.apple.com/nl/app/tango-video-calls/id372513032?mt=8]Tango[/ituneslink].

Maar het lijkt er op dat de update voor [ituneslink=http://itunes.apple.com/nl/app/yahoo-messenger/id309219097?mt=8]Yahoo Messenger[/ituneslink] die er aan komt waarschijnlijk de meest populaire van het stel gaat worden, want die werkt niet alleen over Wi-Fi en 3G, maar je kan ook contact maken met mensen die de desktopversie van Yahoo Messenger gebruiken en kan daarmee dus als eerste ook contact maken met mensen die geen iPhone 4 hebben.

Het is misschien ook nog de moeite om even te vermelden dat er ook nog een gerucht de ronde doet dat Apple met een desktopversie van FaceTime zou gaan komen en dat dit programma dan iChat zou vervangen. Maar dat is op dit moment nog steeds niet meer dan een gerucht.


Bron: Reuters
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.