Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 07:09    reactie #75
geplaatst door: VanDerDekken
@dewaard

Helaas hem kennende, denk ik niet dat dit lukt. Een uitvoerig rapport van Gartner of Jupiter zou waarschijnlijk beter werken als aanmoediging en eerste start. Ach, en we hebben al genoeg problemen, dus dit is op dit moment niet opportuun. Ook denk ik dat het verzet vanuit de medewerkers groot zou zijn.

Gisteravond nog zag ik iemand "stuntelen" met Google. Ik realiseerde me weer eens te meer, hoeveel ik, als een echte "penis agriricus" op computergebied, toch nog zoveel meer weet dan de eerste de beste collega.

De meest elementaire zaken zijn veelal onbekend. Ik kan mij uitstekend voorstellen, waarom men geen trek zou hebben in de overstap. Wel heb ik een andere collega bekeerd tot een iBook. Was mooi, eerst wilde ze een iBook en toe weer een Del [nee, ik heb de 2e "l" niet vergeten!  :biggrin: ] maar nu is ze weer terug bij een iBook. Ik denk dat ze daar echt beter mee uit is.

Voor mijn andere collega is een PC-tje inderdaad misschien "beter", want die moet hetzelfde zijn als het ding waarmee, ze op het werk "stoeit". Ik ben een soort nerd vergeleken met haar, bovendien kan ze alleen maar een 2ehandsje betalen. Ja, ik weet het heel mooie iMacjes zijn voor een paar honderdjes te betrekken her en der, maar dan nog.
Ieder landschap op aarde, onaangetast door menselijke handen, heeft schoonheid als intrinsieke kwaliteit.
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 07:19    reactie #76
geplaatst door: vintage

Citaat
Robbie om 6:00, 5-12-2003
Ja dus, Ik zoek alleen nog naar een goed idee om em klein genoeg te krijgen. (compressie en zo. Het is tenslotte 40 min.)

Maak er een mpeg 2 bestand van, kan er een SVCD van gemaakt worden. Kopieren wordt dan heel gemakkelijk. Wil ik wel doen, kom je naar de klokhuisdag? kunnen we dit even regelen.
VG
Vinnie
You said no strings could secure you at the station.
Platform ticket, restless diesels, goodbye windows
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 08:28    reactie #77
geplaatst door: ee
Nogal logisch dat Jobs bovenaan staat in die online poll. Windows gebruikers hebben de pest aan gates dus waarom helemaal naar een BBC-site surfen om op hem te stemmen.

Mac gebruikers houden wel van die underdog-positie en stemmen dus massaal op hun God Steve... om maar van de daken te schreeuwen dat 'we' toch de beste zijn.

Stel dat Apple nummer 1 op de wereld was... dan zaten wij nu met een ander, veel beter besturingssysteem te werken.

Anyways, ik heb de documentaire opgenomen met m'n EyeTV en bak er binnen twee minuten een VCD van. PM me je adres als je het programma absoluut moet zien! Dan stuur ik je een schijfje...
En dus...
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 08:40    reactie #78
geplaatst door: MWdesign
Wat natuurlijk wel wat beangstigend is , is dat wat den Bill doet, elke geslepen manager wel kan, maar de kwaliteiten van den Steve heeft niet iedereen.
Bill is gemakkelijk te vervangen:" zoek een haai..."
Maar wie gaat het werk later bij Apple voortzetten:???
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 09:09    reactie #79
geplaatst door: Rollo
Na het zien van deze docu,
is het tot me doorgedrongen dat het met bill & microschoft gedaan is.
Wie zorgde ervoor dat bill wereldfaam kreeg....... juist ja IBM
En met welke maatschappij heeft Apple in samenwerking de G5 gemaakt?...........IBM
Dus lang zal het niet meer duren.........LET THE REVOLUTION BEGIN!!!!!
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 09:15    reactie #80
geplaatst door: PowerbookPat

Citaat
Robbie om 6:00, 5-12-2003
Ja dus, Ik zoek alleen nog naar een goed idee om em klein genoeg te krijgen. (compressie en zo. Het is tenslotte 40 min.)


Kun je hem in de hoogste kwaliteit mpeg 4 maken? Dan kan ik de movie voor jullie streamen!!!

Groeten,

Patrick
Microsoft broke Volkswagen's world record: Volkswagen only made 22 million bugs!
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 11:51    reactie #81
geplaatst door: Salabim
Heb zojuist gestemd.
De stand is nu 78-22%.
Begint Gates weer terug te komen?
Amerika wordt inmiddels wakker...

(Bewerkt door Salabim om 12:03, 5-12-2003)
Intel Core Duo: to little, to late
– G5 Quad – 30" + 20" –
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 12:19    reactie #82
geplaatst door: ee
"LET THE REVOLUTION BEGIN!!!!!"

Wel... ik moet er niet aan denken dat +97% van de computergebruikers met het Mac OS werken. Stel je voor! Al die idioten achter de Mac... (beeld je eens in: de gemiddelde SBS6 kijker - je weet wel, de mens die zich door Willebrord Frequin laat vertegenwoordigen en zijn geslacht uit de broek laat hangen naast de burgemeester van Den Haag... dat soort lui... maar dan met een Mac. Horror!) dan krijgen we al die bagger op het Mac-platvorm en gaat Apple zoveel verdienen dat ze corrupt worden en de de hele handel bedriegen.

Nee, laat Bill Gates met zijn Microsoft handel a.u.b. de grote massa voorzien van een redelijk functionerend besturingssysteem en zo nu en dan een idee van Apple 'implementeren'.

Laat Apple klein en flexibel blijven.

(Bewerkt door ee om 12:20, 5-12-2003)
En dus...
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 12:37    reactie #83
geplaatst door: Tommy Vercetti

Citaat
Heeft een van de video editors onder ons hem niet digitaal staan?


ik hebbij de concurrent een versie van 35 mb gevonden op http://www.dallau.org/ruben/mpg en op diezelfde 'site?' ook nog alleen de audio op http://www.dallau.org/ruben/m4a

kwaliteit is beroerd maar nog wel redelijk te volgen
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 12:54    reactie #84
geplaatst door: Rolade
Zoals Peter al zei, Gates is niet eens in staat een polletje te winnen met zijn zijn super software.

Hieruit kun je toch wel concluderen dat de gemiddelde Windows gebruiker de 'founder' niet loyaal is en eigenlijk Gates totaal niet steund.

En tja, ik miste eigenlijk ook wel de eye-opener de iTunes Music Store... Deze mage-deal is toch wel een enorme push voor onze Steve... Daar hadden ze natuurlijk even niet aan gedacht...

Triest, diep triest... Go Steve, go...
...
G5 dual 2.0 - G4 450 - iBook G4 -  iPod 20Gb - ipod shuffle
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 15:17    reactie #85
geplaatst door: Niek
@ee: helemaal mee eens! Wij klein en exclusief, zij groot en middelmatig...

Mijn totaalindruk, jaja Peter, Gates is het meest "powerful", maar nadrukkelijk negatief bedoeld. Jobs sprong er als de sympathieke underdog uit, die weliswaar het kleinste marktaandeel heeft, maar wél voortdurend met de briljante ideeën kwam.

En die presentator? Ach, ik moest wel af en toe met die man lachen, hij kon uitstekend chargeren!

Niek
Een gezonde is een zieke die niet voldoende is onderzocht.
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 16:28    reactie #86
geplaatst door: jonnotie
78% who's your daddy
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 17:08    reactie #87
geplaatst door: drib
Dit is de Bittorrent file van het hele gebeuren. Goede kwaliteit, in AVI.

//ALT+muisklik en dan extensie .torrent geven. om de een of andere reden gaat het anders mis.

(Edited by drib at 17:11, 5-Dec-2003)
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 17:12    reactie #88
geplaatst door: Appelbijter
Ik had voor de zekerheid mijn EyeTV geprogrammeerd moest de video het laten afweten..wat gebeurde.  
Ik heb het dus wel digitaal, maar de kwaliteit van de kabel hier is slecht.

Er werd niet diep genoeg ingegaan op de geschiedenis en capaiteiten en zo, lees maar een een boek over Jobs..achter de schermen gebeurt veel meer.
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 18:00    reactie #89
geplaatst door: Appleidee
Ik vind hun concluisie net zoals velen hier niet goed, want wat mist er aan:

Eigenlijk is Steve Jobs gewoon de baas over Microsoft, je verwacht het niet, maar ik zal het uitleggen.

Door alles wat Microsoft jat zijn ze dus (bijna) volledig afhankelijk van Apple. Wat de mensen bijvoorbeeld thuis niet weten is als ze eenmaal Longhorn kopen ze eigenlijk Panther kopen, terwijl Apple al weer veel verder is.
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 18:07    reactie #90
geplaatst door: mikajanssens
Een beetje een simpele redenering vind ik. M$ en Bill slagen er toch steeds maar weer in om uitvindingen op hun naam te zetten, he. Hoeveel mensen weten er dat het eerste Office-pakket op mac te vinden was? Heel weinig!! En zo zijn er meerdere clichés. Toont heel duidelijk aan hoe invloedrijk en machtig M$ is. M$ is overal en almachtig aanwezig, iedereen kent de naam. Ik vind de uitslag dus wel correct. Het is natuurlijk wel niet om trots op te zijn, maar dat is een andere kwestie.
I have a magnet, so everyone backup!!
Vanavond: Steve en Bill op TV
5 december 2003 - 22:46    reactie #91
geplaatst door: Corrado
Jongens en meisjes; Bill Gates heeft geeneens DOS zelf geschreven of ontwikkeld, nee het gewoon gekocht voor een peulschil van een programmeur.  De echte naam is trouwens QDOS!  En dat betekent (echt waar) : Quick and Dirty Operating System!  Lees het hier na!

Inderdaad Mika, Office was er eerst voor de mac; daar kan je pc-freaks echt op hun neus mee laten kijken (voor zover daar iemand behoefte toe heeft :wink: )!

Vond de documentaire best goed, alleen de presentator was niet direct mijn favoriet :music:

Volgende week kijk ik zeker want Sir David Beckham zit erin (nog steeds met stip mijn favoriete voetballer en persoonlijkheid)!
Vanavond: Steve en Bill op TV
6 december 2003 - 10:20    reactie #92
geplaatst door: Appelbijter
Corrado: is dat geen pro-Apple site. Moet je kijken wat ze schrijven over het mac OS, niks dan lof, het lijkt wel een Mac-fanaat-site. In hun forum staat er echter maar 1 post over de Mac: "wie koopt er nu een computer met een halve muis?  Windows is toch veel beter ingericht, met een taakbalmk en zo, dna buiten die stomme dock.  macs zijn voor homo's en voor mensen met veel tijd en geld.  Mensen die goedkoop willen werken, gebruiken een PC."  *zucht*

Ik bedoel maar: hoe dom kan men worden?
Vanavond: Steve en Bill op TV
6 december 2003 - 19:52    reactie #93
geplaatst door: Corrado
Oeps dat had ik niet gezien hoor, het is één van de eerste sites die ik tegenkwam in mijn zoektocht! :blush:
Vanavond: Steve en Bill op TV
6 december 2003 - 23:39    reactie #94
geplaatst door: Marijn
QDOS: spreek uit kudos?  :smile:
Safari sneller? plak in je terminal:
defaults write com.apple.Safari WebKitInitialTimedLayoutDelay 0.25
Vanavond: Steve en Bill op TV
7 december 2003 - 05:28    reactie #95
geplaatst door: Powerbooky
Heb 't van de satelliet geplukt en in Real omgezet voor de liefhebbers....
Nee... natuurlijk niet in WindozeMedia!!! Pfff... kom op zeg.

als iemand onderstaande file ergens anders ook online kan zetten? graag, want de bandbreedte hier is te beperkt.



RealMedia 300kbps - 38'55" - 84,7Mbyte

:cool:


(Bewerkt door Powerbooky om 16:23, 7-12-2003)
Smart people usually do their things on a Mac!  | Mac mini 2009 | Mac mini 2014 ProxMox | Mac Pro 2008 | MacBook Pro 2019 | Mac mini M4 pro
Vanavond: Steve en Bill op TV
7 december 2003 - 12:41    reactie #96
geplaatst door: the X man
tnx had het nog niet gezien! maar wie is die alvin? nooit van gehoord en nu komt hij bepalen wie de beste is???
Vanavond: Steve en Bill op TV
7 december 2003 - 12:53    reactie #97
geplaatst door: Appelbijter

Citaat
Powerbooky om 5:28, 7-12-2003
Heb 't van de satelliet geplukt en in Real omgezet voor de liefhebbers....
Nee... natuurlijk niet in WindozeMedia!!! Pfff... kom op zeg.

als iemand onderstaande file ergens anders ook online kan zetten? graag, want de bandbreedte hier is te beperkt.



:cool:

(Bewerkt door Powerbooky om 5:33, 7-12-2003)


In België hebben we telkens maar 50Mb webruimte, maar wel snelle servers.  Ik kan niet helpen, sorry.

@Corrado: voor het geval je mij misbegrepen hebt: die "hoe dom kan men worden" slaat niet op jou maar op de reactie in het forum op die website.
Vanavond: Steve en Bill op TV
8 december 2003 - 08:25    reactie #98
geplaatst door: Corrado
Nee hoor Appelbijter, ik had het zeker niet misbegrepen hoor!  Alles fijn hier! :thumbs-up:  :happy:
Vanavond: Steve en Bill op TV
8 december 2003 - 10:53    reactie #99
geplaatst door: davidem

Citaat
Powerbooky om 5:28, 7-12-2003
als iemand onderstaande file ergens anders ook online kan zetten? graag, want de bandbreedte hier is te beperkt.


Als het goed is is ie te downloaden. Ook heb ik iets meer bandbreedte te bieden  :biggrin: (zo niet, laat het dan even weten, dan is er iets mis..., die van powerbooky was gemiddeld 90 kb/s)

@appelbijter: oops tiepootje...

(Bewerkt door davidem om 13:06, 8-12-2003)
 Macceraar sinds System 6 