Veel geruchten over de nieuwe iPhone
30 maart 2010 - 10:16   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/gerucht.gif[/img]De lente is weer begonnen en de geruchten over de aanstaande iPhone-update slaan ons om de oren, terwijl het waarschijnlijk nog wel een paar maanden duurt voordat die nieuwe iPhone echt op de markt is. Maar in de aanloop daarnaar toe hierbij vast de belangrijkste van die geruchten op een rij:

• De resolutie van het scherm zou maar liefst 960 x 640 pixels zijn (nu 480 x 320). Een hogere resolutie lijkt sowieso logisch nu Android-telefoons rond de 480 x 800 pixels zitten. Verder is deze resolutie precies het formaat van een iFrame (960 x 540) met 100 pixels voor het menu bovenaan. En ondersteuning voor het iFrame zit tenslotte al in iMovie '09 ingebouwd.

• Het scherm zou ook iets groter zijn, zoals te zien in onderstaande video (tip vooraf: klik niet op 'Play' als je geluid erg hard staat).




• Deze iPhone zou (eindelijk) voorzien zijn van een tweede camera aan de voorkant voor video-chats.

• De chip zal, net zoals bij de iPad, door Apple zelf zijn ontworpen. Dus misschien de A4 die ook in de iPad zit? we hope natuurlijk allemaal dat dat betekent dat de komende iPhone het langer uithoudt op één lading.

• Als laatste: mulitasking zou ook beschikbaar komen voor andere programma's en dus niet meer alleen aan Apple voorbehouden zijn. Ook hier is de waarschijnlijkheid erg groot, omdat dit eerst in iPhone OS 3.x zat, maar op het laatste moment verwijderd werd.


Bronnen: 9To5Mac, Daring Fireball en AppleInsider
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Veel geruchten over de nieuwe iPhone
30 maart 2010 - 10:58    reactie #1
geplaatst door: Peter Villevoye
Klinkt allemaal heel goed !
Mijn 3G valt bijna uit elkaar (barstjes en krasjes her en der),
dus ik hoop dat ik over enkele maanden deze nieuwe iPhone
mag aanschaffen (en zelf mijn provider mag kiezen...)

Ik ben ook erg benieuwd hoe de maatschappij gaat reageren
op 't gemak waarmee we straks wellicht kunnen video-fonen.
Al is het maar een klein venstertje, dat je vanaf dat moment
overal en met elke andere iPhone kan 'meekijken' is allicht
een heel nieuwe beleving in onze maatschappelijke omgang.
Nu is dat nog vooral voorbehouden aan PC's met Internet
of plaatjes achteraf sturen via mms of email.
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Veel geruchten over de nieuwe iPhone
30 maart 2010 - 11:18    reactie #2
geplaatst door: Doggie
Citaat
Portemonnee

Nee, niet doen, nee niet doen!
Doet pijn aan inhoud!

Maar hij lijkt me zo nice! :thumbs-up:
iMac 20'', 2.66GHz Intel Core 2 Duo, 2gb: Luna; MacBookPro 13", 2,3-GHz i5, 4gb: Luminita; MacBook 13'', 2.16GHz Intel Core 2 Duo, 2gb: TaraII; iPod 8gig: dPod; iPhone 3GS 32gig white: Solaris; iPad 16gig: Helia
Veel geruchten over de nieuwe iPhone
30 maart 2010 - 11:23    reactie #3
geplaatst door: JPZ
Hopelijk per Juli op de markt, zodat gebruikers bij T-Mobile direct kunnen overstappen, mits tevreden met abonnement en dekking.
(ik moet bekennen, de dekking is absoluut verbeterd de laatste maanden, en ik neig zelf tot blijven bij T-Mobile)

Mijn 3G werkt nog lekker, maar als ik vergelijk hoeveel sneller een 3GS al is, kan ik niet wachten op een 4G (of hoe hij ook gaat heten)
300+ New Features! 50 or so might not be intended but they're still new!
Veel geruchten over de nieuwe iPhone
30 maart 2010 - 15:26    reactie #4
geplaatst door: Max Gaav
Technologieconcern Apple brengt deze zomer een nieuwe versie van de iPhone op de markt. Dat schrijft de Amerikaanse zakenkrant The Wall Street Journal op zijn website. De krant baseert zich op anonieme bronnen.

De nieuwe iPhone, ook wel de iPhone HD genoemd door technologiekenners, zou dunner zijn en over een snellere processor beschikken.

Volgens The Wall Street Journal is Apple, onafhankelijk hiervan, ook bezig met het ontwikkelen van een iPhone die gebruikmaakt van een type draadloos netwerk genaamd CDMA.

http://www.zibb.nl/10267232/ICT/ICT-nieuws/ICT-nieuwsbericht/Nieuwe-versie-iPhone-dunner-en-sneller.htm
My Mac is my second brain.