geplaatst door: Robert
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/Google_Logo.jpg
Binnenkort 3D Google kaarten voor iOS en Android
We hadden een paar dagen geleden al een nieuwsbericht dat het er op leek dat Google Apple de loef probeert af te steken met hun aankondiging, die duidelijk over Google Maps zou gaan. Die aankondiging vond gisteren plaats en nu is duidelijk geworden dat Google inderdaad de verwachte aankondiging van Apple niet heeft afgewacht en kunnen we in onderstaand filmpje al genieten van wat ze binnenkort uit zullen gaan brengen.





Google krijgt dit voor elkaar door luchtfoto's in 3D om te zetten, wat betekent dat deze optie waarschijnlijk alleen voor een aantal plekken beschikbaar zal zijn, er moeten nu eenmaal luchtfoto's van beschikbaar zijn. Als je het hele verslag van Google's The Next Dimension of Maps event wilt lezen, dan kan dat hier.

Verder nog twee dingen: Google liet tijdens deze demo al zien dat de nieuwe Tour Guide-functie al werkt (hiermee krijg je tips voor trajecten tijdens het navigeren) en de demo werd opvallend genoeg op een [ituneslink=http://clk.tradedoubler.com/click?p=11632&a=1798265&URL=http://store.apple.com/nl/go/ipad]iPad[/ituneslink] gedaan. In de komende weken wordt dan ook niet alleen een versie voor Android verwacht, maar ook voor iOS.

Mocht Apple het in zijn hoofd halen om deze app uit de App Store te houden dan voorspellen wij nu al een storm van verontwaardiging, dus de kans dat dat zal gebeuren lijkt eigenlijk nihil.

Dus lang leve de concurrentie, and may the best one win…
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Binnenkort 3D Google kaarten voor iOS en Android
8 juni 2012 - 14:09    reactie #1
geplaatst door: mayo
hear hear!
It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so - Mark Twain