Ik vind de kritiek hier op dat Liquid Glass wel een beetje overtrokken.
Want is het niet zo dat in feite het niet anders is als bv hoe de Dock er in de eerste versies van Mac OS X ook (ongeveer) uitzag, en door iedereen werd geprezen?!
Design is niet alleen hoe het eruit ziet, ook hoe het functioneert. Belangrijkste disfunctionele aspecten zijn de (slechte) leesbaarheid en de inconsequente logica in het bewegen en plaatsen van (verborgen) elementen. Ook het regelmatig trager laden van onderdelen binnen de GUI frames helpt daarbij niet.
Het is toch van de zotte, dat de nieuwe interface mij irriteert ? Buttons worden eerst een soort 'blurred' voordat ze verdwijnen en iedere keer denk ik "wat gebeurt er nu weer..."
Hu ? ...Mag ik me nu gelukkig prijzen dat ik de stap naar Liquid Glass nog niet gezet heb, op geen enkel device ?
Mag ik me nu gelukkig prijzen dat ik de stap naar Liquid Glass nog niet gezet heb, op geen enkel device ?