Nieuws, feedback en meer > Nieuwsberichten en reacties

Apple krijgt patent voor horlogebandjes

(1/1)

Robert:
Apple krijgt patent voor horlogebandjesWaarschijnlijk was er niemand die een paar jaar geleden had geloofd dat dit ooit de titel van een nieuwsbericht zou zijn, maar toch is het echt zo, Apple heeft patent gekregen voor een aantal horlogebandjes.

Als je er verder over nadenkt dan is het eigenlijk helemaal niet zo vreemd, want er zit erg veel nieuwe techniek in de bandjes van de Apple Watch. Zo is Apple de eerste die het gelukt is om makkelijk te vervangen bandjes voor een horloge te maken. En dan hebben we het nog niet eens gehad over de manier waarop de bandjes van de Apple Watch sluiten, want daar is bij Apple duidelijk ook erg hard over nagedacht.

Als je meer over deze patenten wilt lezen, hierbij de links naar de patenten voor de Sport Band, de Classic Buckle en de Link Band.
Apple krijgt patent voor horlogebandjes
Ondertussen is Apple bezig om ervoor te zorgen dat veel bekende mensen een Apple Watch om hun pols hebben, het is natuurlijk belangrijk voor Apple om ervoor te zorgen dat een nieuwe generatie dat weer als een vanzelfsprekende optie zien. Het duidelijkste voorbeeld is waarschijnlijk Beyoncé, die op haar eigen blog te zien is met een Apple Watch Edition met een gouden Link Band.

Apple krijgt patent voor horlogebandjes





Schrijnie:
En ondertussen zijn de immitatiebandjes al te koop in China voor een habbekrats...

Mazirian:
Ik houd het voorlopig wel bij m'n vertrouwde apple watch, mét band

GeorgeM:
@ Schrijnie: omdat zo'n beetje àlles te koop is in China voor een habbekrats lijkt me dat een beetje vreemd argument.

Verder denk ik dat het materiaal van zo'n Chinese imitatie niet hetzelfde zal zijn.

Schrijnie:
Dat denk ik ook niet maar bedoel alleen te zeggen dat ze sneller zijn met het produceren van immitatie dan dat er patenten kunnen worden aangevraagd.

Navigatie

[0] Berichtenindex

Naar de volledige versie