
De Apple Watch kan Mac OS 7.5.5 draaien
Of het praktisch zin heeft is de vraag, maar grappig is het wel: het is ontwikkelaar Nick Lee gelukt om Mac OS 7.5.5 op een Apple Watch te laten draaien. Dat lukt trouwens dankzij de emulator
Mini vMac, die draait binnen watchOS 2.0 en daarbinnen draait op zijn beurt Mac OS 7.5.5 op de Apple Watch.
Hieronder kan je het resultaat zien. Het is daarbij waarschijnlijk wel een goed idee om de video schermvullend te bekijken, want een desktop OS op een smartwatch betekent dat het allemaal erg klein is.
Wie weet is het goed voor een nostalgisch moment voor de oudgedienden onder de lezers. Want Mac OS 7.5.5 is ondertussen al bijna 20 jaar oud, het valt dus bijna onder de pre-historie van de computergeschiedenis.