
De derde ‘Apple at Work’ korte film is uit
In de afgelopen twee jaar bracht Apple steeds een commercial uit in de vorm van een korte film met de verbindende titel ‘Apple at Work’. Die titel sluit aan bij
Apple’s mini-site over datzelfde thema, waar heel erg veel voorbeelden te zien zijn van bedrijven die helemaal overgestapt zijn naar Apple.
Die bedrijven zijn te vinden in heel erg veel verschillende landen en in zo’n beetje alle segmenten van het bedrijfsleven, zoals je kan zien onder
Succesverhalen op diezelfde mini-site. Waar je op die mini-site de serieuze kant van de toepassingen van Apple in het bedrijfsleven vindt zijn de commercials/korte films exact het tegenovergestelde. Hierin is het thema steeds (nogal melige) Amerikaanse humor.
eerdere twee video’s in deze serie kwamen natuurlijk al voorbij op MacFreak. De eerste vind je
in dit nieuwsbericht, de tweede is
hier te vinden. Maar voor het gemak vind je ze allebei ook hieronder.
#Commercial #AppleAtWork