
Kleinere HomePod en AirPods Studio komen binnenkort uit
In het nieuws van MacFreak zijn we erg voorzichtig met voorspellingen, ondanks alle lekken toch een hachelijke zaak bij Apple. Maar in dit geval keer is het zo goed als zeker dat er binnenkort de kleinere HomePod en de AirPods Studio uit zullen komen.
De reden voor die zekerheid is simpel: Apple heeft in de online Stores, zowel in de VS als bij ons, alle speakers en koptelefoons van andere fabrikanten verwijderd. Zoek je bijvoorbeeld naar Sonos dan vind je
de HomePod en speakers van Beats en als je naar Bose zoekt dan is
het resultaat een heleboel verwijzingen naar apps van dat merk. Hetzelfde gaat ook op voor bijvoorbeeld de speakers van Logitech. Werknemers van de Apple Stores is ook
verteld dat ze al dit soort artikelen moeten verwijderen.

Kleinere HomePod en AirPods Studio komen binnenkort uit
De geruchten dat er een kleinere (en natuurlijk ook goedkopere) HomePod gaat komen doen al een tijd de ronde, voor de AirPods Studio geldt hetzelfde. Die laatste zou een koptelefoon zijn die onder Apple’s eigen merk wordt uitgebracht, iets dat tot nu toe voor Beats geserveerd was. Gezien het enorme succes van de AirPods natuurlijk een logische stap.
De AirPods Studio zou verwisselbare onderdelen krijgen, die magnetisch op hun plaats gehouden worden. En ze zouden ook de
U1 Ultra Wideband chip krijgen, waarmee onder andere bepaald kan worden of je ze goed opzet (dus links aan de linkerkant, en vice versa).

Kleinere HomePod en AirPods Studio komen binnenkort uit
Misschien dat dit de One More Thing wordt in het komende iPhone-event? Als de geruchten kloppen zal dat op dinsdag 13 oktober plaatsvinden, dat is dus precies over een week. Hoe dan ook, we gaan het binnenkort waarschijnlijk allemaal voorbij zien komen.
#HomePod #AirPodsStudio