Nieuws, feedback en meer > Nieuwsberichten en reacties
Hoe sterk is het glas van de Apple Watch Sport?
(1/1)
Robert:
Hoe sterk is het glas van de Apple Watch Sport?Ruim een week geleden kon je hier op MacFreak een nieuwsbericht zien met daarin een video waar werd gekeken hoe sterk het saffieren scherm van de Apple Watch en de Apple Watch Edition zijn.
Maar het goedkoopste model, de Apple Watch Sport, zal waarschijnlijk het meest verkocht gaan worden. En die heeft geen saffieren schermpje, maar iets wat Apple de prachtige naam Ion-X glas heeft meegegeven.
Waarschijnlijk is dit een variatie op het Gorilla Glass, dat we al kennen van bijvoorbeeld de iPhone 6 en iPhone 6 Plus. Dat is sterk, kan behoorlijke klappen opvangen en zal ook niet snel krassen door bijvoorbeeld sleutels en dergelijke.
De vraag lijkt dan ook, zal het scherm van dit model Apple Watch krassen, en zo ja, waardoor en wanneer. Onderstaande video geeft het antwoord.
Hansman:
Wat een sukkel.
Navigatie
[0] Berichtenindex
Naar de volledige versie