
Italiaans bedrijf mag Steve Jobs blijven heten
Apple staat bekend als een bedrijf dat zijn trademarks goed verdedigt, maar dat wil niet zeggen dat het altijd lukt. Een voorbeeld daarvan was de zaak die Apple vorig jaar
verloor in China, waar een maker van leerproducten de naam "IPHONE" mag blijven gebruiken.
In Italië diende een vergelijkbare zaak, maar dan wel een vreemdere versie. Want de broers Vincenzo en Giacomo Barbato hebben hun zaak niet alleen "Steve Jobs" genoemd, de Italiaanse rechter
vindt dat ze daar ook recht op hebben.
/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/58129261/I_fratelli_Barbato.0.jpg)
Italiaans bedrijf mag Steve Jobs blijven heten
Zoals je in de foto hierboven kan zien gaat het nog iets verder, het logo is een grote letter J met een hap er uit, over het blaadje wat erboven zweeft hoeven we waarschijnlijk weinig woorden vuil te maken.
Het is vooral het logo waar Apple Legal de aanval op inzette, die aanpak is achteraf niet zo effectief gebleken. Want de rechtbank nam een strict standpunt in en besliste dat een J niet eetbaar is, waardoor het niet gezien kan worden als een hap uit iets eetbaars, zoals het geval is bij het logo van Apple.
Dit betekent dat het mogelijk is om jeans te kopen met de naam Steve Jobs er op. combineer het met een zwarte coltrui en een paar witte sneakers en je bent compleet. De broers hebben ook al laten weten dat ze in de toekomst ook electronica in hun lijn willen opnemen, misschien een Steve Jobs telefoon?

Italiaans bedrijf mag Steve Jobs blijven heten
(klik op de afbeeldingen voor een grotere versie)