
Misschien beter nog even wachten op watchOS 10.1.1
Eerder kon je al op
hier MacFreak al lezen dat Apple watchOS 10.1 uitgebracht had. Een update met nieuwe dingen, waaronder ‘Tik dubbel’ en NameDrop, waarbij die eerste optie trouwens ook op een andere manier op oudere modellen
te activeren is.
Maar hoewel er een aantal bugs verholpen zijn in 10.1 lijkt er ook een vervelende nieuwe bug te zijn geïntroduceerd, die bij vrij veel mensen lijkt voor te komen.
https://twitter.com/TSHARE18/status/1717533102845637065Het gaat hierbij om een probleem waardoor een Apple Watch erg snel leegloopt, en/of erg warm wordt. Zoals zo vaak treft dit niet alle gebruikers, maar dit probleem lijkt niet alleen bij een handjevol mensen die zich op het internet roeren voor te komen, zoals vaak het geval is.
En zoals je in de tweets hierboven en hieronder kan zien komt het bij verschillende modellen voor, in dit geval een nieuwe Series 9 en ook bij een al wat oudere Apple Watch Series 7.
https://twitter.com/MattFPM/status/1717529191887835168Het lijkt voor de hand te liggen dat er snel een update voor dit probleem komt. Heb je de update naar watchOS 10.1 nog niet uitgevoerd, dan is het misschien geen slecht idee om nog even te wachten tot die update uitgebracht is.
#watchOS #AppleWatch