Nieuw en beperkt verkrijgbaar: De iPhone Pocket (Upd.)
14 november 2025 - 17:57    reactie #26
geplaatst door: Pat_P
Maar heeft deze sok wel Bluetooth? En hoelang is er software-update ondersteuning?  :happy:
geplaatst door: Jurriaan
Ja? Is Apple ècht nog duur dan?

Vergelijk de iPhone line-up eens met andere grote merken? Is Apple dan duurder?
Ik ben sinds kort ICT beheerder van Windows en Chrome books, ik kom ellende tegen die ik nog nooit gezien heb op Apple. Scheelt dat ik een laag uurloon heb, dan blijft Windows betaalbaar.
MBA '20 M1| SE1 & 2 iOS 15/18 | Mini6 iPadOS 18 | ATV 4K MKI  TVOS18|
geplaatst door: Ziegler
@Ziegler: zou een stuk indrukwekkender zijn als je niet alleen dat ene zinnetje van orange zou citeren, maar in zou gaan op wat hij daarna als voorbeelden geeft.

Ik kan je niet volgen George. Orange stelt dat Apple niet heel duur is. Dat is het zinnetje waar ik op reageer. Er zullen vast producten zijn te vinden waar Apple niet zon heel duur lijkt, maar dat zijn uitzonderingen. Eigenlijk ken ik ze niet. Jij wel?
Je lijkt te suggereren dat door mijn citaat de opmerking van Orange uit zijn verband wordt gehaald of in een ander licht komt te staan ofzo? Daar is helemaal geen sprake van.
geplaatst door: boiing
Eigenlijk ken ik ze niet. Jij wel?
Orange noemt vier voorbeelden waar jij niet op ingaat, en nu nog steeds niet. Sterker nog, je doet alsof je ze niet eens gelezen hebt. En daarom zei GeorgeM dat. Man man, dat we dit nog moeten uitleggen zeg :dozingoff:.
The amount of energy needed to refute bullshit is an order of magnitude bigger than that needed to produce it (Brandolini's Law)
geplaatst door: Ziegler
Als je Apple alleen vergelijkt met andere premium merken is Apple niet duur nee. Maar dat is dan ook niet zo snugger.
Man, man, man, dat ik je dat moet uitleggen.
geplaatst door: Festen
Orange noemt vier voorbeelden waar jij niet op ingaat, en nu nog steeds niet:dozingoff:.
N = 4 is in de statistiek niet echt een indrukwekkend aantal. Apple heeft in de industrie al jarenlang de hoogste 'gross margins'. Voor apparaten is dat ruim 30% (en services ruim het dubbele), en dat doet geen enkele andere fabrikant hen na. Dat is goed voor de aandeelhouders, en de bonussen van Tim Cook, en wordt betaald door ons consumenten.

Apple heeft de sweet spot ontdekt waarin je met een iets beter design, en iets betere UI, veel meer geld kan vragen door hun devices als life-style product in de markt te zetten. Als je een Dior-sjaal koopt, houdt die je net zo warm als een sjaal van H&M, maar met Dior voelt het meer als cadeautje. En ook als je weet dat je een beetje wordt afgezet, kan je Apple producten met veel plezier gebruiken.
geplaatst door: GeorgeM
Ik kan je niet volgen George. Orange stelt dat Apple niet heel duur is. Dat is het zinnetje waar ik op reageer.
En dat was precies waar ik op reageerde: dat je alleen één zinnetje van iemands reactie er uit pikt en de rest van de reactie laat liggen. Daarmee maak je jezelf er wel erg makkelijk van af (en volgens mij overduidelijk en niet moeilijk te snappen, ‘boiing’ zag het in ieder geval ook).

N = 4 is in de statistiek niet echt een indrukwekkend aantal.
orange gaf in zijn reactie vier prima voorbeelden waardoor duidelijk wordt dat Apple helemaal niet zo duur is binnen de segmenten waarin het opereert. Dat is niet hetzelfde als N = 4, en volgens mij gaat hier de vergelijking met statistiek dan ook niet op.

Apple is niet goedkoop, en af en toe belachelijk duur (denk aan de wieltjes voor de Mac Pro). En met deze iPhone Pocket proberen ze duidelijk Apple als Premium-merk neer te zetten, er is niet voor niets samengewerkt met modehuis Issey Miyake. Maar kennelijk is deze iPhone Pocket niet te duur voor de doelgroep, want heel erg snel uitverkocht.

Ondertussen zijn de berekeningen die laten zien dat Apple niet idioot duur is voor wat het biedt legio, ik neem aan dat ik die hier nog eens over hoef te doen. Dus ja, je legt wat neer bij Apple, maar je krijgt een premium product dat zijn waarde relatief lang zal behouden en dat niet veel duurder zal zijn dan bij de concurrentie (zoals als je een zuiver vergelijk hanteert).
geplaatst door: Ome Kor
Is het niet gewoon een vorm van marktsegmentatie? Ze verkopen ook Hermès horlogebandjes voor $ 1000,--. De Apple Pocket wordt niet voor niets alleen in bepaalde Apple Stores verkocht, zoals Milaan, Parijs, Londen, New York en nog een paar.

Eerdaags boren ze ook een ander segment aan, met een goedkope MacBook met een A-processor.