![https://www.macfreak.nl/modules/news/images/spotify-logo.png](https://www.macfreak.nl/modules/news/images/spotify-logo.png)
Wacht niet met geld terugvragen voor jouw Car Thing
Iedereen die zich ooit serieus met hardware heeft beziggehouden weet hoe moeilijk het is om van een idee en prototype te komen tot een goed werkend product. En dat is nog maar de eerste grote moeilijkheid, daarna is het natuurlijk vooral belangrijk hoe jouw product het in de markt doet.
Dat laatste lijkt niet gelukt met Spotify’s Car Thing, de oplossing van dit Zweedse bedrijf voor iedereen die geen infotainment-apparatuur in hun auto hebben.
Car Thing werd in april 2021 gelanceerd, het is dus maar 3,5 jaar op de markt geweest voordat de stekker eruit getrokken wordt. En dat laatste is bijna letterlijk, want als je een Car Thing aanzet dan krijg je een boodschap te zien dat je op zijn laatst op 14 januari 2025 contact moet opnemen via
carthing.com om te kijken of je geld terug kan krijgen.
Dat Car Thing geen succes zou worden werd trouwens al erg snel duidelijk, want al na 5 maanden na die introductie in april 2025 werd bekend dat de productie ervan gestopt was.
Maar in de tussentijd bleef het apparaatje nog wel gewoon functioneren, totdat deze week de boodschap over contact opnemen via carthing.com op het schermpje begin te verschijnen.