
Security Update 2016-002 voor Yosemite en Mavericks
Er zitten in
de 10.11.4 update van El Capitan een heleboel nieuwe dingen, maar ook verbeteringen voor de veiligheid. Want het kat-en-muis spel tussen hackers en de makers van software stopt nooit.
Mocht je nog OS X 10.9/Mavericks of OS X 10.10/Yosemite op je Mac hebben staan, dan heeft Apple voor jou nu ook een update om je Mac tegen dat soort ellende te beschermen. Mocht er geen bezwaar zijn om naar OS X 10.11/El Capitan over te stappen (bijvoorbeeld programma's die niet meer daarin werken), dan is dat de beste optie. Want met iedere nieuwe versie van OS X verbetert Apple de beveiliging nog verder.
Deze updates krijg je waarschijnlijk vanzelf te zien door een melding van de Mac App Store. Anders kan je zelf even kijken: klik op het Apple-icoontje helemaal linksboven op je scherm, kies de derde optie (App Store...) en kies daarin rechtsboven voor Updates.
Maar je kan deze update ook zelf naar binnen halen, daarom hieronder de links naar allebei:
Op deze pagina's vind je ook de links naar verder informatie over deze updates, met name over de "security content".