Interessante ontwikkeling, meer Mac's minder OSX
6 november 2007 - 20:18    reactie #1
geplaatst door: Esquare
Nee: méér OSX, maar nóg meer 'andere' OS-en (lees: Windows).
Probleem? Check eerst de opstartschijf met Schijfhulpprogramma én SMART Utility.
En kijk ook eens op: discussions.apple.com,•• The X LabOSX Daily of Tuts+ •en vermijd 'handige tooltjes' als CleanMyMac, Onyx, MacKeeper of Monolingual.
Interessante ontwikkeling, meer Mac's minder OSX
6 november 2007 - 20:44    reactie #2
geplaatst door: Borgmonster
Jeetje, ja! Marktaandeel gezakt van 6.61% naar 6,55%. Aiaiai. Als dat maar goed gaat!  :cry:

Hoe staan de aandelen na dit afgrijselijke nieuws? :shocked:

iMac 21.5" | 3.06 GHz | 1 TB | 4 GB| Magic Mouse - iPod nano 16Gb 5e gen. Quidquid latine dictum sit, altum viditur -  MacBook Pro 17" SSD - MacBook Pro 13" - iPhone 6S - iPhone 11 Pro
Interessante ontwikkeling, meer Mac's minder OSX
6 november 2007 - 20:48    reactie #3
geplaatst door: Macson
Dat is maar de vraag. Er zit altijd een onnauwkeurigheid in steekproeven. Naar mijn idee zit er een marge in van een 0,5%. Uitgaande van een gelijk marktaandeel kun je ook het aantal Macs schatten dat  op het internet zit. De verkoop van Macs schommelt vanaf begin 2006 tussen de 1,5 en 2 miljoen stuks per kwartaal. Dit betekent ca 11 miljoen Intel-macs en 22 miljoen Macs in totaal. Ook Linux en Ubuntu zijn tot mijn verbazing niet gestegen in oktober volgens de site die op Tweakers genoemd wordt en ook de iPhone is niet gestegen. Het gaat dus om de trend. In het verleden is dit ook wel voorgekomen.

Gerben