Mensen, gaan we nu iedere keer dat een bedrijf een stel iPhones uit Amerika laat overvliegen hier weer een onderwerp over beginnen?
Het is duidelijk: dit is niet de officiële iPhone in Nederland.
Wat dit bedrijf (en anderen) doen, is losse iPhones in Amerika kopen. Die verkopen ze hier met wat korting. Dit bedrag verdienen ze terug, door er abonnementen bij te verkopen. Voor elk verkocht abonnement krijgt de winkel namelijk een bedrag van de telecom provider. Daarmee betalen ze dus de "korting" en de rest van het geld houden ze zelf.
Wat heb je met zo'n aanbieding? Je zit aan een abonnement vast (voor die 12 euro waarschijnlijk een abonnement met een datalimiet.. daarna moet je dus flink betalen) en je hebt een iPhone die niet door Apple wordt ondersteund, en waar je geen software updates op kunt doen want dan doet je telefoon het ineens niet meer.