Apple algemeen > Nieuwtjes en mededelingen

ipod minder populair

(1/1)

BMAN:
Volgens dit artikel wordt de ipod minder populair.
http://www.standaard.be/Artikel/Detail.aspx?artikelid=GNP11GQTE
Dringend tijd dus dat steve jobs er vanavond een lap op geeft.Men spreekt ook van de groeiende GSM-markt.
"Steve, voor mij een iphone aub!"
:woot:

duende:
We kunnen iig niet zeggen dat hij niet populair was! :woot:

mvdg:
Volgens mij zijn de belangrijkste redenen dat de iPod-verkoop daalt:
- iedereen heeft er al een
- er zijn al lange tijd geruchten dat er nieuwe aan zitten te komenEen telefoon met mp3 speler is geen goede vervanging voor een iPod.
Interfaces zijn slecht, geen goede synchronisatie, weinig geheugen.Ik geef toe, allemaal zaken die Apple zou kunnen aanpakken door
zelf een betere telefoon uit te brengen. Maar logischer lijkt mij, dat ze
ons gewoon binnenkort verpletteren met iPods die nog meer kunnen
dan nu.

Leon:
van het ModeratorTeam Onderwerp verplaatst.
Geen vraag maar een mededeling...

Borgmonster:
@ mvdg: ik denk iPods zonder harde schijf a la iPod nano. En dan minimaal 16 GB.
Dat maakt de iPod lekker licht (goed voor je borstzakjes in je shirt), maar met een groot scherm als de huidige iPod wel handzaam en bruikbaar voor filmpjes. Gelijktijdig zal de batterij langer mee kunnen gaan.
Uiteraard is zoiets ook heel goed te combineren met een telefoon... (of moet het bericht nu worden verplaatst naar geruchten?).

Navigatie

[0] Berichtenindex

Naar de volledige versie