Dat kan uiteraard. Je hebt echter wel een analoog naar digitaal converter nodig. Verder is het van belang om te weten of je de opnames nog wilt bewerken in bijvoorbeeld iMovie.
Als je niets hoeft te bewerken dan kan je een eenvoudige converter kopen, die vind je wel bij de grote elektronica zaken. Meestal hebben die USB aansluiting en maken er dan bijvoorbeeld mp4 van, of ander formaat. Zelf vind ik de TV Max+ een mooie van Miglia, kan je tevens analoge TV mee op je Mac kijken en opnemen. Maar er zijn ook simpelere oplossingen voor minder geld, van Pinacle bijvoorbeeld.
Indien je de opnames wilt bewerken in iMovie dan heb je een apparaat nodig wat het analoge signaal omzet in DV formaat, geeft tevens de beste kwaliteit. Hiervoor kan je het beste de ADVC 55 of ADVC 110 kopen van Canopus. Is wel wat prijziger maar wat betreft kwaliteit de beste oplossing en wordt via firewire aangesloten.
Succes.