Wel beste mensen, vandaag heb ik hier op MF een oude bekende teruggezien, tot mijn uiterste verrassing!
Het zal me dus een waar genoegen wezen hem even voor te stellen!
(Ik zet dit postje opzettelijk niet in het MacFreak café, omdat ik wil dat het ook prominent aanwezig is op de frontpagina, want MF frontpagina nieuws is dit wél).
Veelschrijver in de goede zin van het woord (méér dan 10000 posts op InterMactivity, zoals onze Flix hier, en vroeger ook Pieterr- geen nood, deze laatste leest hier zeker nog mee, neem dat van me aan) en ontzettend ervaren autoriteit was hij mijn vriend en mentor op het terziele gegane InterMactivity.be
Alles wat ik weet over Macjes, en ook mijn enthousiasme daarover begint bij hem- en 2 goeie vrienden van me.
Hij weet gewoonweg alles over Mac OS(X), en Apple hardware, ook- of vooral?- de "antiekskes".
Noteer goed: hij heeft wellicht ook de grootste privéverzameling van antieke Macs in Europa, mogelijk eveneens één van de grootste van zulke verzamelingen ter wereld.
Tevens is hij een begenadigd architect, met- welteverstaan- vrij koppige ontwerpen die men in het rurale Vlaanderen misschien doorgaans minder kan begrijpen.
Een waar kunstenaar.
Ik ben dan ook zéér blij hem hier weer actief te zien. Wij mogen met hem hier dan ook werkelijk een zeer grote Mac autoriteit- of zeg maar Mac Royalty- verwelkomen!
Welcome back apple-freak! Ik hoop dat dit ook betekent dat je wat bekomen bent van je zware ongeval - nu alweer 8 of 9 jaar geleden?
Even mijn nieuwjaarswens oprakelen, die lijkt ook van toepassing op jouw terugkeer hier:
