oke "niks van begrijpt" is wat overdreven.Met roxio kon ik op mijn OS 9.2 gewoon mpgs en avis wegbranden als VCD.Helaas heb ik nog geen roxio voor OS X.
Laat ik met het belangrijkste beginnen: het branden van een mpg of avi die niet op een data cd past , hoe pak ik dat aan?
Ik converteer met liefde,urenlang desnoods, maar van idvd en imovieHD wordt ik gestoord.Die doen niks anders dan foutmeldingen geven en geheimzinnige verzoekjes doen.
Daarnet bijvoorbeeld heb ik een Mpg van 550 Mb geiimporteerd in imovieHD.(Dat duurt 35 minuten op mijn G5dual 2.o ghz) en vervolgens deelt hij me doodleuk mee dat ik GEEN cd kan branden die op een DVD af te spelen is.
Roxio kon dit gewoon wel.
idvd is al helemaal een raadsel voor me : er wordt eindeloos een demonstratie filmpje vertoont waar me beloofd wordt dat ik "reisfotos" en een "diapresentatie" kan maken.
Ik heb een volledige DVD op mijn harde schijf staan en iDVD geeft me telkens foutmeldingen of crasht helemaal.
Gooi ik deze twee teleurstelende programmas weg en schaf ik mij betere aan?Wie helpt me op weg?
(Bewerkt door LoudAndProud om 23:07, 12-09-2005)
(Bewerkt door LoudAndProud om 23:09, 12-09-2005)