Eindelijk heb ik voor het eerst IDVD gebruikt om een dvd te maken met daarop een aantal dia voorstellingen. Voor jullie informatie, het is een project, met in het hoofdmenu drie knoppen (2000, 2001 en 2002) en binnen die knoppen, weer drie knoppen om de diavoorstellingen te starten. Zo heb ik dus 9 dia voorstellingen met in elke voorstelliing max 99 dia's.
Naar aanleiding van deze werkzaamheden heb ik een aantal opmerkingen / vragen. Graag hoor ik jullie commentaar daar op:
Als eerste kreeg ik op een gegeven moment de waarschuwing dat ik over de tijdsgrens van 60 minuten ging, en wanneer ik door wilde gaan dat dat kwaliteitsverlies zou kunnen veroorzeken. Is een project gemaximeerd tot 1 uur, hoewel er op de dvd nog zat ruimte is?
Over kwaliteitverlies gesproken, ik vond de kwaliteit van de dvd op mijn tv tegenvallen. Wanneer ik de foto's bekijk, door mijn fototoestel op de tv aan te sluiten. lijken ze scherper. Kan iemand mij vertellen waar dat aan ligt, verlies ik zoveel bij het branden?
Op een of andere manier kon ik de dia's niet handmatig laten voortgaan. De functie om de tijd in te stellen (aantal seconden, aangepast aan audio, of handmatig) gaf niet de mogelijkheid 'handmatig' te gebruiken.
Van de dvd heb ik ongeveer 1 gb gebruikt voor dit project. Vrij zonde van de overige 3,7 gb. Kan ik dus niet meer gebruiken. Ik begrijp verder dat ik in de Imac geen rw dvd's kan gebruiken. Is het ook mogelijk de projecten op een cd te branden en dan in een dvd speler af te spelen? Natuurlijk moet het project dan wel wat kleiner zijn. Maar ik gebruik in ieder geval de gehele cd en gooi geen 3 gb dvd ruimte weg.
Goed een heel verhaal, maar ik wilde jullie mijn ervaringen toch voorleggen in de hoop dat jullie mij verder kunnen helpen. Graag maak ik gebruik van jullie ervaringen / hulp. Bij voorbaat dank.