Ik heb een Imac 27", geheugen 12 gig, OSX Yosemite 10.10.1. en een Canon pixma 925 die gekoppeld is aan Iphoto.
Ik wilde een DVD maken van mijn Iphoto foto's . Tijdens het "verzamelen' van de selectie foto's ging Iphoto ineens de Library bijwerken. Na verloop van tijd sloot Iphoto af met een bewerkingsfout melding.
Iphoto wilde daarna niet meer opstarten. Na Iphoto met CMD/alt te hebben opgestart probeerde ik de database te herstellen. Het vreemde was dat er ineens extreem veel foto's in de Iphoto DB stonden. Ongeveer 300.000,.. deze bewerking heb ik s nachts laten uitvoeren de volgende dag gaf Iphoto aan dat er niet genoeg schijfruimte aanwezig zou zijn. Er stond nog ruim voor 300gig ruimte op de HD schijf.
De iphoto library is nu nog maar 1.5 gig groot. Bij een zoek opdracht .jpg zie ik wel allerlei foto's staan maar ook van die Pic1234_face0.jpg. pics die wil ik niet in Iphoto. Ik heb Iphoto opnieuw geïnstalleerd, maar mijn Iphoto library zet niets van mijn foto's terug.
Ik heb een Time-machine backup de ik kan terugzetten. Maar niet voor ik weet wat er aan de hand is.