<div xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xmlns:b="http://www.backbase.com" xmlns:s="http://www.backbase.com"
en bij pathe.nl gaat die balk met actuele films helemaal flippen!
Neuroteck om 22:06, 18-03-2004www.oad.nl probeer onder safari maar eens een reis online te boeken
Extra dom dus van de bouwers: er iets inbouwen dat een bepaald gedeelte van je bezoekers opzadelt met een onbruikbare site, terwijl dat niet zou gebeuren als ze niet die browsercheck hadden ingebouwd ongelooflijk.
extergo om 15:47, 7-09-2004Wat dacht je van de nieuwe Postbus51 actie: www.flash123.nlBegint al direct met de melding: Let op! U gebruikt een Macintosh. Deze site is gebouwd voor de windows versie van Netscape of Internet Explorer versie 5 of hoger. Toch verder gaan..Absurd
Nietsvermoedend surf ik vanaf mijn Windows-doos met Firefox 0.8 eens naar deze site.
Wat zie ik? Alleen maar: "Let op!", op een verder leeg scherm.
Verder niks. Tsk. Dat noemt zich websitebouwer. Ze moesten zich schamen, diep schamen. Wacht, daar ga ik eens een pittige mail over schrijven.
Toivo.
Echt geweldig. Nu is het wel zo dat je op moet passen als je aan het surfen bent, maar toch Het triestige is vooral dat er veel sites zijn waarvan ik denk: ach ja, goedkoop in elkaar geknutseld, wat wil je dan ook. Maar zo'n Flash123-site, dat heeft geld gekost. Overheid enzo, en die willen kwaliteit, En dan denken ze dat ze kwaliteit gekregen hebben
edit: typo's - maandagmorgen zeker
(Bewerkt door Tomorrowstand om 11:26, 13-09-2004)
site van nintendo
Dat wil zeggen, op zich doet 'ie het wel, maar als je een nieuwsbericht wil lezen krijg je geen tekst. Misschien maar eens emailen, die lui... of kan het aan mijn mac liggen?
Tomorrowstand om 11:25, 13-09-2004Dit doet me denken aan Herman Finkers, met zijn Berichten voor de Scheepvaart: "Pas op!"
ik moet hier elke dag naar toe om voor mijn zoontje punten te halen maar je hebt gelijk, nieuws berichten zonder text.
Nou vergeet dat maar als je een Mac hebt, dit is de melding die je krijgt nadat je verder gestuurd word: The site you have tried to enter requires Internet Explorer 6 (or better) with Windows Media Player 7 (or better) on Windows XP, 2000, Me or 98. Click Here to use our Doctor Download application to help you check your configuration alternatively Email Dr Download.Please try again.
Please try again.
Heb dr download inmiddels mijn ongezouten mening gegeven en als voorbeeld gegeven: Dat winkeliers mensen de deur wijzen, omdat zij niet het publiek is wat die winkelier zelf wil. Of ie dan er ook nog zo over dacht en dat men eerst eens na moet gaan denken alvorens een site online te zetten. Zoals zo vaak loopt de site bouwer als een kip zonder kop de grote massa weer achterna, en is die M$ minded.
(Bewerkt door GrandMaster om 0:38, 14-09-2004)
http://www.vacansoleil.com/index.php
[NB: onder voorbehoud van eerdere vermelding, ik heb niet alle vorige berichten gelezen]
Mijn briefje aan de campagneleider:Ik vind het heel vreemd om bij het binnenkomen van uw webpagina's een waarschuwing te moeten lezen dat "deze site gemaakt is voor Windows" Of iets van die strekking. Waarom meent uw IT afdeling dat er rekening gehouden moet worden met systeemversies van computers op het internet? Als zij hun werk goed gedaan hebben, dan zijn hun pagina's immers altijd leesbaar op alle platforms? Overigens, de site was uitstekend zichtbaar bij mij.
Hun antwoord:
Beste HansWebbouwer is bezig dit aan te passen. Dank voor je reactie.Met vriendelijke groet.Marco StronkhorstInfoflash
(Bewerkt door atelier om 8:04, 15-09-2004)
M'n vrouw kwam d'r achter (en werd enorm pissig, want nu moest ze naar het huis van d'r broer met de auto) toen ze zich last-minute probeerde in te schrijven voor een opleiding: de desbetreffende formulieren op de site kon je gewoon _niet_ invullen op de Mac... En onder Windows liep dat natuurlijk weer als een tierelier...
De webstek is met Safari gewoon niet te openen, met Explorer gaat de ganse lay-out verloren, enkel met netscape gaat het een beetje.
Van een stap terug gesproken.Mischien moeten we een petitie beginnen?
Firefox is niet alleen heel snel maar gaat ook lekker om met java enzo.Wellicht een tip?
*kuch* tenzij je van die fantastische sites krijgt als www.tencate.com, waar ze met Microsoft specifieke formats gaan werken als MDI (dat is trouwens ook voor het eerst dat ik daar van hoor )...
iMakker om 17:37, 15-09-2004Voor de Vlamingen onder ons...De webmaster van de krant De Standaard kondigde mij vandaag per email hun nieuwe webstek aan. Een schande De webstek is met Safari gewoon niet te openen, met Explorer gaat de ganse lay-out verloren, enkel met netscape gaat het een beetje.
Enkel het voorblad is best wel grappig, maar helemaal onderaan zie je de vertrouwde website.Voor de rest geen probleem onder Safari.