Goedemorgen Allen,
Configuratie: Intel iMac (midden 2006), draaiend op OSX 10.5.1. Bedraad toetsenbord, in eerste instantie draadloze muis.
Na het kopiëren van de XP-systeembestanden heb ik per ongeluk op "doorgaan" gedrukt. Ik realiseerde me te laat dat ik de schijf had moeten verwijderen. De iMac rebootte toen en kwam met de melding dat ik op een toets moest drukken om op te starten van cd-rom. (Niet dat ik dat wil, overigens)
Of ik nu een toets druk of niet, de volgende melding is "Schijffout" en "Druk op een toets". Verder is alleen een zeer snel knipperende tekstcursor in beeld. Het scherm is zwart en laat alleen die tekst zien.
Er gebeurt dus helemaal niets bij het indrukken van enige toets op het toetsenbord. Ik wil de schijf verwijderen maar dat lukt niet. De eject-knop is onbruikbaar. Verder heb ik opgestart met de muisknop ingedrukt van eerst de draadloze USB-muis, later de bedrade mighty mouse. Ik heb ook opgestart met andere toetsen om weer in een user interface te komen waar ik wat aan heb, maar niets helpt.
Volgens mij heeft de iMac niet een gaatje waardoor ik met een paperclip de cd eruit kan drukken. Ik heb even voorzichtig geprikt maar voelde geen drukpunt.
Zou het helpen een windows toetsenbord aan te koppelen? Weet een van jullie nog een oplossing? Bij Apple support kan ik het probleem niet terugvinden, op dit forum ook niet.
Gaarne jullie advies!
Groet,
janpaulk
(Bewerkt door janpaulk om 16:07, 13-01-2008)