Geen geluid in Win XP onder Boot Camp
9 maart 2010 - 22:00   
geplaatst door: Thaira
Hallo

Ik ben Thaira een beginner met  imac .
Ik heb met bootcamp windows xp er op gezet omdat ik eerst moet wennen aan mijn imac.De drivers van bootcamp staan keurig in windows maar.........
wat ik ook probeer ik krijg geen geluid.Is er misschien iemand op dit forum die mij daar weg wijs mee wil en kan maken.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik meer in mac besturing zit dan op winxp want anders wen ik er nooit aan en ik ben nogal een pc gek :happy:
Windows staat er op voor mijn muziek .
Groetn van mij Thaira
 :biggrin:

Geen geluid in Win XP onder Boot Camp
9 maart 2010 - 22:58    reactie #1
geplaatst door: Jules
Welkom Thaira!

Gefeliciteerd met je iMac.
Dit is niet echt antwoord op je vraag (ik zou het namelijk niet weten) maar een tip:

Misschien kun je beter met OS X gaan werken als je aan de Mac wilt wennen. Op dit forum kunnen helpen we je dan heel graag met vragen waarop we zeker antwoord weten :) :thumbs-up:

Geen geluid in Win XP onder Boot Camp
9 maart 2010 - 23:02    reactie #2
geplaatst door: het ModeratorTeam
[news]Even titel aangepast (alleen 'Geluid' is niet echt duidelijk) en van Algemeen naar het juiste forum verplaatst.[/news]
met vriendelijke groet, het ModeratorTeam
Geen geluid in Win XP onder Boot Camp
10 maart 2010 - 09:35    reactie #3
geplaatst door: Thaira
Sorry modje dat mijn verhaal onder de verkeerde topic stond :blush:

In de mac besturing heb ik prima geluid helemaal niets mis mee.Maar als ik dmv bootcamp voor windows kies die ook op de mac staat dan bemerk ik dat ik in windows geen geluid heb.Dus vraag ik mij af hoe dat kan want met de install cd van mac heb ik alle drivers van bootcamp in windows gezet.

Overigens ben ik al dagen aan het zoeken voor dit probleem en wat schetst mijn verbazing vele nieuwe mac gebruikers zitten met  het zelfde probleem en nergens is een oplossing te lezen. :cry:

Geluid/muziek en muziek maken is mijn ding op de pc dus echt van belang anders kan ik niets overzetten naar de mac besturing.Ik wil immers graag beluisteren wat wel en niet over gezet kan worden.

Ik blijf hoop houden dat iemand de oplossing weet.

Vriendelijk gegroet !!!
Thaira :biggrin:  

Geen geluid in Win XP onder Boot Camp
10 maart 2010 - 09:54    reactie #4
geplaatst door: Doggie
Hallo Thaira!

Ik heb hetzelfde probleem onder mijn Windows XP Bootcamp op me iMac..
Nja, een soortgelijk, aangezien mijn boxen van me iMac het wel doen, maar als ik de Z-5500 erop aansluit dan gebeurt er niks meer!
De iMac geeft wel aan dat er een kabel is aangesloten maar het geluid gaat niet over de Z-5500 (headphones out)
Op SL werkt alles wel prima!
Whelp!

iMac 20'', 2.66GHz Intel Core 2 Duo, 2gb: Luna; MacBookPro 13", 2,3-GHz i5, 4gb: Luminita; MacBook 13'', 2.16GHz Intel Core 2 Duo, 2gb: TaraII; iPod 8gig: dPod; iPhone 3GS 32gig white: Solaris; iPad 16gig: Helia