BootCamp- partitie ondertussen gewist en weer opnieuw aangemaakt.
Met de tip van peterdh een poging gewaagd; eenmaal met de schijf er al in en toen de schijf als opstartschijf geselecteerd.
In de eerste instantie leek dit goed te gaan, maar toen ik moest kiezen voor een partitie had ik slechts de keuze uit 1 schijf, vandaar dat ik de installatie toen maar heb afgebroken.
Vervolgens de procedure herhaald terwijl de schijf er nog niet in zat, maar dan ziet de Mac alleen OS 10.6.1
Wat natuurlijk ook wel logisch is, omdat de partitie nog niet voorzien is van een besturingssysteem.
Begin ondertussen te vermoeden, dat ik een XP-versie heb zónder het Service Pack 2; iets waar ik al diverse keren overheen heb gelezen en wat Esquare ook al aangeeft.
Ga dit eerst maar eens grondig uitzoeken; wordt dus vervolgd (kan wel enige tijd overheen gaan, voordat ik weer reageer.......)
In ieder geval iedereen enorm bedankt voor het meedenken!