ik probeer al een tijdje een Wings presentatie aan de praat te krijgen wat maar ten dele lukt, alles zie en hoor ik, behalve de film beelden.
Wings platium is een soort programma als key note maar dan even anders, draait onder windows en ik heb VMware + win7 op de macbook pro staan wat prima en snel werkt met alle andere progjes.
het niet af kunnen spelen van die filmpjes binnen VM/W7 lijkt op het missen van een driver o.i.d., DVX9, nodig bij Wings is geinstalled. Wings bouwt de filmbestanden om naar eigen grafische bestanden en laat dan bij afspelen Wings kijken naar het betreffende DAT file wat uiteraard een onmiskenbaar Windows register file is, misschien dat daar de oplossing ergens gezocht moet worden?
Iemand een idee?
theo