Nadat een vriendin de EFI systeemupdate en tevens een quicktime update van vorige week heeft uitgevoerd, krijg ik geen video meer door van haar als we verbinding hebben in iChat.
Dus zij krijgt wel mijn video binnen en ziet zichzelf in het minischerm, maar ik zie alleen mezelf en dan niet eens in een minischerm, maar zelfs beeldvullend als ik dat wil. Het lijkt er zelfs op of ik alleen mijn eigen minischerm in beeld heb, hoewel je die volgens mij niet schermvullend kan krijgen ( ? )
Video info geeft voor beeld en geluid alles 100 %, zowel bij mij als bij haar.
Alle instellingen van iChat en Quicktime nagelopen, maar geen verschillen kunnen ontdekken, behalve die dingen welke nieuw zijn voor de leopard versie van iChat; zoals schermdeling bijv.
Beide draadloos en beveiligd zonder dat dat eerder problemen gaf
Herkend iemand dit probleem ?
Info; ik werk resp. met : Q-pro versie 7.5.5 en OSX 10.4.11 en zij met: Q versie: 7.5.7 en OSX versie
10.5.6