Voor presentatie doeleinden wil ik een Vista Business aankopen om te installeren onder parallels.Deze moet vanaf nul geïnstalleerd worden.
Volstaat een OEM ter waarde van 112 Euro?Gaat dat werken?
Dank!Stef
Officieel mogen ze die OEM niet verkopen als losse verkoop, maar ze doenhet (voor PC gebruikers) gelukkig wel.
Maar als Parallels met Vista overweg kan, dan kun je naar mijn weten alleversies kopen. Ohja... volgens mij mocht je van Microsoft "eigenlijk" alleende business of ultimate versie installeren op een Mac, maar dat weet ik niet zeker.
Wat voor presentatiedoeleinden heb je het eigenlijk over. Kan je het niet gewoon met Keynote doen. Is vele malen beter dan Powerpoint. Kan misschen minder maar doet wat ie wel kan veel beter.
ard om 13:53, 31-07-2007Wat voor presentatiedoeleinden heb je het eigenlijk over. Kan je het niet gewoon met Keynote doen. Is vele malen beter dan Powerpoint. Kan misschen minder maar doet wat ie wel kan veel beter.
Gaat over een softwarepakket in Java. Draait ook schitterend op OSX, maar om een slaagkans te hebben bij PC gebruikers kunnen we het beter in Windows doen... (zucht)
Inleiding gebeurt trouwens in keynote!
Heb 2GB ram in mijn Macbookpro, niet voldoende?
groetenStef
(Bewerkt door Stefanus om 16:55, 31-07-2007)
Verder draaide deed DVDmaker het ook niet
voor mediaplayer en dvd maker heb ik het ZEKER niet nodig!Java is grafisch niet veeleisend, dus 't zal wel lukken.
Iemand al parallels-vista-java geprobeerd in de zaal?
joram om 10:27, 31-07-2007Maar als Parallels met Vista overweg kan, dan kun je naar mijn weten alle versies kopen. Ohja... volgens mij mocht je van Microsoft "eigenlijk" alleen de business of ultimate versie installeren op een Mac, maar dat weet ik niet zeker.
Nope, dat gaat volgens mij niet lukken.Voor zover ik weet wordt een Vista versie, die volgens Microsoft niet in een VM omgeving ge
Ga vooral eens op forum van parallels kijken.
http://forum.parallels.com/index.php
Nota : Paul, wanneer gaat die nieuwe cd van ayreon uitkomen ??????
mackyfrits om 6:38, 2-08-2007ipv vista raad ik je aan xp op parallels te laten lopen. ik heb ze alle twee uitgetest op een imac 2,16-2 interngeheugen en videokaart met 256 ram . xp is geen probleem vista kan geen aero draaien en is langzaam. vista is trouwens ook langzaam op mijn intel 2,4 dual core met 2 ram en gforce 7950 kaart.
Heb al lang XP onder parallels lopen, en loopt idd vlot.Maar zoals reeds vermeld: het gaat om een presentatie, en dan willen we uitpakken met het nieuwste, en ook om aan te tonen dat het programma compatibel is met Vista.
Ondertussen al Vista Business geïnstalleerd, loopt vlot (al is het zonder die Aero nog afgrijselijker).
XiC om 9:06, 2-08-2007Ben ik zo vreemd met win2k? loopt als een zonnetje, ook java - win2k - parallels
Zelf heb ik ook win2k maar dat heeft bij mij een klein probleem: elke dag biedt hij aan om dezelfde update te installeren, iets met Ms Component Acces of zo. Verder loopt alles goed. Op zich draait Parallels 3.0 sneller dan 2.5, maar ik verbeeld me dat 2.5 stabieler was.
Willy