Garage Band
19 oktober 2004 - 09:11   
geplaatst door: fred23
Heb via .Mac 3 nieuwe jam packs gedownload. Moet ik ze zelf nog in GB installeren of doet zo'n gedownloade DMG dat zelf?
Festina lente
Garage Band
19 oktober 2004 - 09:23    reactie #1
geplaatst door: simone
je moet de bestanden in het dmg file selecteren en slepen naar de loopbrowser in garageband. Dan worden ze aan de collectie toegevoegd en meteen geindexeerd. De loops zijn herkenbaar door het jampacknummer voor de naam, dus 1 - FunkdrumSolo of 3 - Hotslickguitar, waarbij de 1 staat voor jampack 1 en de 3 voor ... je raadt het al.
Verder kan het voorkomen dat je niet al je loops ziet; dat overkwam mij in eerste instantie. In dat geval moet je in de prefs de optie 'Filter voor relevantere resultaten' uitzetten. De loopbrowser toont dan alle lopps in plaats van alleen diegene die zich binnen twee halve tonen van je huidige nummer bevinden.
Simone weet alles,
of ze vraagt alles...
Garage Band
19 oktober 2004 - 09:31    reactie #2
geplaatst door: fred23
bedankt simone!
Festina lente