Ik heb vorig jaar mijn oude iMac DV geschonken aan de korfbalkantine waar iedereen zijn favoriete perfect getagde muziek met covers op heeft gezet. Van jong tot oud iedereen is enthousiast, van King Elvis tot de dames van K3 alles staat er op. Nooit geen gezeur meer over het feit dat de kantine dames alweer die stomme 80's cd op heeft staan enz.
Maar nu is er één ding wat nog niet helemaal perfect gaat. De iMac is voor iedereen toegankelijk en er zit altijd wel iemand achter op zoek naar dat ene perfect bij de avond passende nummertje. Hij staat 95% van de tijd gewoon op Partyshuffle werkt gewoon prima voor ons. Maar is het nu op de één of andere manier mogelijk om een dubbelklik op een nummer in de bibliotheek zo in te stellen dat hij het nummer toevoegd aan de Partyshuffle? Nu speelt hij natuurlijk meteen dat nummer af en switched hij natuurlijk van Partyshuffle naar Bibliorheek. Met een stilte als gevolg en daarna natuurlijk ook weer en stilte als we weer terug van blibliotheek naar partyshuffle switchen.
Dat is eigenlijk nog het enige wat ongeveer 10 keer op een avond mis gaat, nu speelt de drank in de loop van de nacht natuurlijk ook mee, maar ik vroeg het mezelf gewoon af. Of bestaat er een andere mogelijkheid om de mensen zelf wel muziek te laten toevoegen maar geen stiltes tot gevolg?
Verder niets dan lof over deze goedkope oplossing...