iPod klinkt als een dweil
28 juli 2005 - 16:45    reactie #25
geplaatst door: rtgr
@iVin....
Fijn... een duidelijk antwoord... ik gebruik AAC en dat is dan ook gelijk de bottleneck,
ik vermoede al zoiets... de volgende keer gewoon weer een teac-set met jvc-speakers  :smile:

Op dit moment heb ik een Visonik EVO3 speaker. Die - in tegenstelling tot bijv. Quad - een kraakhelder geluid geeft. Wat dat betreft zou ik met een Britse speaker wat minder last hebben van vertekening... was het niet dat ik helemaal niet hou van dat ingepakte zompgeluid.

WAAROM?
iPod klinkt als een dweil
28 juli 2005 - 19:20    reactie #26
geplaatst door: iVin
@rtgr:

aangezien niemand hier crimineel is, hen je natuurlijk ook alle originele CD's van je AAc collectie  :wink:

gewoon een mooie CD speler erbij kopen of een hele goeie DVD speler (ARCAR DVD29 is voor audio ook echt top!)

Heb zelf audiophysic luidsprekers. Naam klinkt engels maar is 100% duits product.

speaker klinken (gelukkig) erg engels! (heb de STEP speaker, wordt helaas niet meer gemaakt, zijn opvolger is toch wel iets minder....)

@Ilja: Een ieder die er een andere mening dan de jouwe op na houdt is gelijk een afzeiker....?

In a world without walls or fences,
Who needs Windows or Gates...?
iPod klinkt als een dweil
29 juli 2005 - 02:21    reactie #27
geplaatst door: Ilja
@ ivin, nee dat zeg ik niet, het valt mij alleen op dat er in veel forum onderwerpen nogal "hard en lomp" gereageerd wordt als een bepaalde reactie niet helemaal in het straatje van de gevestigde mac orde past.

iPod klinkt als een dweil
29 juli 2005 - 09:17    reactie #28
geplaatst door: iVin
@ilja: daar heb je gelijk in  :confused:

Waar ik mij nogal eens aan erger is dat een draadje heel snel een eigen leven gaat leiden en helemaal niet meer over het beginonderwerp gaat.

Jammer is het ook dat mensen inderdaad moeite hebben met het feit dat iemand iets op een andere manier (of ander apps gebruikt) dan zij zelf moeten. Laatst nog in een draadje een discussie gevolgt over Popcorn vs DVD2One

wordt daar soms wel moe van hoor!

mar gelukkig zijn er nog moderators die soms ingrijpen  :smile:

In a world without walls or fences,
Who needs Windows or Gates...?
iPod klinkt als een dweil
29 juli 2005 - 10:00    reactie #29
geplaatst door: rtgr
@iVin... Van 80 procent zeker... de rest komt van legale downloads en vrinden (dat laatste valt geloof ik wel onder crimineel gedrag is het niet?)
WAAROM?
iPod klinkt als een dweil
29 juli 2005 - 10:02    reactie #30
geplaatst door: Borgmonster

Citaat
Ilja om 16:24, 28-07-2005
Ik doe dan verder ook niet mee met de nationale sport op dit forum nl. het zoveel mogelijk afzeiken van mensen die er een andere mening op na houden.

[off topic] Het is geen"forumsport" om anderen af te zeiken; het idee van een forum is je mening te verkondigen om iemand anders te helpen. Althans, om dat te proberen, omdat je van mening bent dat jouw mening de juiste is.
Het is daarom dat er discussie komen. En inderdaad, niet iedereen heeft dezelfde overtuiging. Maar wanneer je iemand, in alle oprechtheid, weerspreekt omdat je van mening bent dat zijn uitspraken onjuist zijn, is dat toch niet erg. En al helemaal geen afzeiken? Ik vind dit draadje erg netjes gevoerd, hoewel ik misschien iets gemist heb?

Overigens, die opmerking (van rtgr) over een Teac setje en JVC speakers is niet helemaal je van het: ik heb een Teac set (met Infinity Overture 2 speakers) en die bevallen mij zeer goed! Zelden beter vocale klanken horen weergeven dan hiermee! Probeer Wynton Marsalis met Edita Gruberova maar eens te pakken te krijgen, prachtig! Ook de trompet is helder en elke aanzet is te horen. Ook Gabrieli's "Omnes Gentes" uit "A Venetian Coronation 1595" heb ik zelden mooier gehoord dan hierop!
Teac is helemaal niet zo slecht!

iMac 21.5" | 3.06 GHz | 1 TB | 4 GB| Magic Mouse - iPod nano 16Gb 5e gen. Quidquid latine dictum sit, altum viditur -  MacBook Pro 17" SSD - MacBook Pro 13" - iPhone 6S - iPhone 11 Pro
iPod klinkt als een dweil
29 juli 2005 - 10:06    reactie #31
geplaatst door: rtgr
@borgmonster....
je hebt gelijk... vanzelfsprekend was het slechts een voorbeeld.... Ik heb niemand voor een scheen willen schoppen :smile:
WAAROM?
iPod klinkt als een dweil
30 juli 2005 - 13:52    reactie #32
geplaatst door: rtgr
Even een korte update... voor wie dit draadje nog volgt...

Ik heb vandaag een minijack upgrade gedaan http://www.qed.co.uk/cables/incon/qunex_j2p.html

35 euro voor een stukje draad is een boel poen... maaarrrrr het verschil is er naar...

(Bewerkt door rtgr om 20:29, 3-08-2005)

WAAROM?
iPod klinkt als een dweil
30 juli 2005 - 14:36    reactie #33
geplaatst door: aryen
en die kabel heb je nu direct van je iPod minijack naar
je Cambridge, begrijp ik dat goed? of heb je hem in je dock?
Elke dag muzikale connecties met de CoverX Muziekquiz op conxies.nl
iPod klinkt als een dweil
30 juli 2005 - 19:18    reactie #34
geplaatst door: rtgr
@ Aryen... via dock
WAAROM?
iPod klinkt als een dweil
30 juli 2005 - 20:20    reactie #35
geplaatst door: macskate
@ rtgr,

maar.......ben je nu tevreden met de kwaliteit van het geluid?

(En kun je ook bevestigen dat je een beterere kwaliteit
van het geluid krijgt via de dock, dan dat je de iPod rechtstreeks
op de versterker aansluit?)

Groet

G5 Dual 2 GHz | 4,5 GB Ram | 20" Alu Cinema Display | 10.5.6 | iPod touch 2G
iPod klinkt als een dweil
30 juli 2005 - 22:02    reactie #36
geplaatst door: Marijn
Wil je per sé de iPod als bron gebruiken? Anders kun je
een Airport Express nemen en die met een optische kabel
aansluiten op een goede digitaal>analoog-converter. Zelf
gebruik ik als converter een Sony Minidisc-deck. Modellen
als de JB-920 en 930 vind je al voor minder dan 100 euro
tweedehands en de converters die daarin zitten zijn echt
uitstekend. Ibookje erbij, iTunes aan en je hebt muziek
van een stukken betere geluidskwaliteit dan de line-out
van je iPod kan bieden. Kost je wel ruim 200 euro aan
spulletjes, maar het is het waard. Het verschil met mijn
cd-speler (een Sony uit de ES-serie) is eng klein.
Safari sneller? plak in je terminal:
defaults write com.apple.Safari WebKitInitialTimedLayoutDelay 0.25
iPod klinkt als een dweil
30 juli 2005 - 22:41    reactie #37
geplaatst door: iVin
moet je natuurlijk wel een ibook hebben en vervolgens heb je er weer een apparaat bij (die je alleen als d/a convertor gebruikt)

blijf erbij dat al deze oplossingen overbodig cq onzinnig zijn zolang we nog steeds over gecomprimeerde muziek spreken.

Zet een paar brede banden onder een fiatje en hij rijdt nog steeds klote....

begin bij het begin, je audiobron  :wink:

In a world without walls or fences,
Who needs Windows or Gates...?
iPod klinkt als een dweil
31 juli 2005 - 10:28    reactie #38
geplaatst door: rtgr
Airport express is een optie...
Echter ik heb nogal wat muziek digitaal staan, zoveel dat ik niets op mijn PB parkeer, maar alles op een externe HD heb staan. Eens in de zoveel tijd trek ik de ipod leeg en doe er totaal ander spul op..
Op dit moment gebruik ik de express alleen voor zenden (eigenlijk zonde)

@ Macskate ....Via dock klinkt de ipod beter...
Tevreden over het geluid? Minder ontevreden is ook een redelijke vooruitgang, me dunkt :smile:

WAAROM?