iPod Shuffle loopt constant vast op één nummer
14 september 2005 - 14:21   
geplaatst door: Ferry13
Een bizar probleem... mijn iPod Shuffle weigert consequent om één bepaald nummer af te spelen. Dat nummer heb ik gekocht via iTunes, en in iTunes speelt het nummer prima af. Maar zodra ik hem naar mijn iPod Shuffle overzet, gaat het fout. Hij speelt hem niet, en loopt helemaal vast. Dit is alleen bij DIT nummer het geval. Raar?
Ik heb achtereenvolgens:

- het nummer verwijdert, en opnieuw erop gezet. Hielp niet.
- de iPod Update opnieuw geinstalleerd. Hielp niet.
- de iPod Shuffle compleet gewist en met de Updater op de fabriekswaarden gezet. Hielp niet.

Iemand enig idee wat het probleem kan zijn?

iPod Shuffle loopt constant vast op één nummer
14 september 2005 - 14:45    reactie #1
geplaatst door: n2o2
iPod Shuffle loopt constant vast op één nummer
14 september 2005 - 15:00    reactie #2
geplaatst door: Ferry13
Heb ik allemaal geprobeerd... werkt niet.
Sterker nog, ik dacht dat het bestand beschadigd was, dus ik kocht een nieuwe versie via iTunes... maar het probleem blijft! Ik begrijp er geen biet van.
iPod Shuffle loopt constant vast op één nummer
14 september 2005 - 15:13    reactie #3
geplaatst door: iSiebe
uwen iPod shuffle is naar de zak! Zit ie nog in garantie? Zoniet > een nieuwe kopen é
bezoek ook eens mijn webstekkie
http://www.isiebe.tk
iPod Shuffle loopt constant vast op één nummer
14 september 2005 - 18:00    reactie #4
geplaatst door: Ferry13
Hij zit nog binnen de garantie.
Inmiddels met Apple gemaild. Die wijten het aan het gekochte bestand. Ik kreeg zowaar mijn geld terug, zonder dat ik daarom had gevraagd!
iPod Shuffle loopt constant vast op één nummer
14 september 2005 - 18:17    reactie #5
geplaatst door: ee
Heb ik ook gehad met iTMS tracks. Spelen keurig af binnen iTunes en op de normale iPod maar niet op de iPod shuffle. Ik heb indertijd geld terug gekregen van Apple.
En dus...
iPod Shuffle loopt constant vast op één nummer
14 september 2005 - 18:35    reactie #6
geplaatst door: Ferry13
Ik heb het nummer inmiddels vanuit iTunes op cd gebrand, en vervolgens geimporteerd van de cd, en toen op mijn iPod Shuffle gezet. Dat werkt wel goed. Nogal omslachtig, dat wel.

Ik krijg overigens het idee - vooral door Apple's toeschietelijkheid met terugbetalen, en het feit dat ze niet allemaal zogenaamde 'oplossingen' aandragen (reset hem nog eens, etc.) - dat het een veelvoorkomend probleem is bij de iPod Shuffle.