Ik kom er vanmiddag achter dat vrijwel mijn gehele muziekcollectie bestaat uit uitroeptekens in iTunes. Nu is de lokatie van de bestanden volgens iTunes (appeltje i) : file //localhost/users/joep/.trash en nog wat meer .... En het enige wat ik heb gedaan is mijn prullenbak geleegd. Was wel verbaasd dat er 11.000 bestanden in stonden maar ik snap nu dat er iets mis is gegaan.
Nu draai ik gelukkig TM , maar ik zie net dat de iTunes Muziek map , waar dus volgens de voorkeuren alle bestanden moeten staan, slechts enkele mappen heeft. Weet dus niet hoever ik terug moet gaan.
Zoeken via Spotlight levert wel resultaat. Bestand is gevonden, op pad : itunes-muziekbibliotheek, maar na het selecteren van dit bestand wordt deze opnieuw in de bibliotheek toegevoegd.
Nu ben ik niet in staan dit zelf op te lossen, en vraag dus jullie tips !