In verband met een groot feest in de familie waarin allerlei sketches gedaan worden, dien ik iets van een alternatieve mis c.q. preek op te zetten. Daarbij zit ook een scene waarin God de menigte toespreekt.
Als ik een tekst opneem met mijn mac (G5 Dual 1.8 , 3,5 Ghz geheugen) kan ik de toonhoogte van de stem verlagen een echo en een galm aanbrengen, bijvoorbeeld met Amadeus.Ik wil mijn stem echter live dezelfde effecten geven.
Kan dat ?
Het zal wel weer eenvoudig zijn , maar ik heb er te weinig ervaring mee. Graag tips met welk programma en welke instellingen ik dit kan bereiken.
psychomac
(Bewerkt door PSYCHOMAC om 12:55, 24-04-2007)
Ik heb hier Amadeus II, peak, garageband, soundtrackpro. Wellicht iemand die me verder kan helpen?
bij voorbaat dank
Een paar mogelijke oplossingen, want ik heb er zelf geen kaas van gegeten:- http://www.computersandmusic.com/product_fs.aspx?SID=1&Product_ID=331\- http://mac.softpedia.com/get/Audio/Live.shtml
Ik heb de line in via de ISight trouwens.
@Ferry13: Garageband in opnamemodus gezet, invoer via de isight, hoe zet ik hem dan in monitorfunctie?
bedankt alvast voor een antwoord
(Bewerkt door PSYCHOMAC om 16:31, 24-04-2007)
Beschrijving was duidelijk genoeg. Nu in het weekend nog even uitproberen met mengpaneel en in de ruimte .
Bedankt voor de tips !
Psychomac
ik doe het even uit mijn hoofd, maar volgens mij staat hij daar.