Mail probleem
1 november 2005 - 11:18   
geplaatst door: Harry Jennekens
Ik heb een ongewenste mail die in de prullemnand stond retour gestuurd.  Deze mail is weer in m'n inbox verschenen en ik kan hem niet meer verwijderen.  Bovendien blijft de m'n iMac doorlopend zoeken naar nieuwe mails die er niet zijn.  Bij de teruggekomen mail krijgt ik de volgende melding:

Het bericht van 'Mail Delivery System <MAILER-DAEMON@europa.telenet-ops.be>' over 'Undelivered Mail Returned to Sender' is niet van de server gedownload. U moet deze account op 'On line' instellen om het te kunnen downloaden.

Wie weet er raad?

Harry

"een wijs man verandert weleens van gedachten; een dwaas nooit"
Mail probleem
1 november 2005 - 12:49    reactie #1
geplaatst door: Boramor
Vraagje:

Wat heeft dit te maken met Desktop Audio & iPod?!

Mail probleem
1 november 2005 - 13:40    reactie #2
geplaatst door: Harry Jennekens
Sorry, niet opgelet met posten, maar had toch gehoopt hier wat hulp te krijgen.  Mod kan het verplaatsen!!
"een wijs man verandert weleens van gedachten; een dwaas nooit"
Mail probleem
1 november 2005 - 16:09    reactie #3
geplaatst door: Sjockboy
Bedoel je niet gewoon dat Mail automatisch naar nieuwe mailtjes probeert te zoeken en ze te downloaden van de server? Dat doet de mijne ook, en is volkomen normaal. Of zit ik nou in de verkeerde hoek van je probleem te zoeken...? Als je dat uit wilt zetten ga je naar je Mail voorkeuren en kijk je onder het kopje 'algemeen', het mijne staat altijd op iedere 5 min automatisch mail checken.

succes :wink:

Microsoft logica:
Op start drukken om af te sluiten
Mail probleem
1 november 2005 - 20:07    reactie #4
geplaatst door: Harry Jennekens
Dat is het probleem niet;  Deze mail blijft heen en weer tussen de inbox en de prullemeand circuleren.  Als ik hem verwijder in de inbox, verhuist hij naar de prullemand.  Wil ik hem daar definitief verwijderen, verschijnt hij weer in de inbox met de reeds aangehaalde mededeling.

Harry

"een wijs man verandert weleens van gedachten; een dwaas nooit"
Mail probleem
1 november 2005 - 21:31    reactie #5
geplaatst door: Ger Nijkamp
van het ModeratorTeam
Onderwerp verplaatst.
Website: gernijkamp  
Linkedin: gernijkamp