geplaatst door: Sander de Jong
Ik zou de upgrade van 330 liedjes moeten ontvangen. Volgens het Apple mailtje dat je krijgt, gaat dat in sessies van 250 liedjes. De eerste 250 geen probleem, de rest moet je opvragen middels 'Store / Zoek anar beschikbare downloads'
Dan krijg ik de hele tijd de melding: "Alle aankopen voor deze account zijn gedownload".
Maar ik weet zeker dat ik er nog 80 tegoed heb (ik heb aan de hand van enkele steekproeven gecontroleerd dat ik ze niet alle 330 heb gekregen).
Feedback naar Apple gestuurd, maar ja, ...

Heeft iemand dit probleem eerder bij de poot gehad?

(Bewerkt door Sander de Jong om 11:57, 31-01-2009)

geplaatst door: siouxsie
had ook zo iets maar weet niet meer precies hoe het zat. is in iTunes je Downloads balk (onder Store) nog beschikbaar? als dat zo is moet het daar ergens zitten, ik geloof ergens onderaan in Downloads een optie (weet dus niet meer wat precies). in principe als je alles gedownload hebt verdwijnt 'Downloads' dus zolang die niet verdwenen is moet daar ergens de oplossing zijn. sorry, voor de vage instructie, hoop dat je er iets aan hebt  :dozingoff:

(Bewerkt door siouxsie om 0:57, 26-01-2009)

MacBook Pro early 2011 | Time Capsule 500Gb | Airport ExpressN | iPhone 4 | iPod Classic 120Gb | iPod Shuffle polished |
geplaatst door: Sander de Jong
Nee, helaas, de downloads balk is niet meer zichtbaar.

Net antwoord gekregen van Apple, absoluut niet bruikbaar, eerste vraag bijv. "Hebt u de meest recente versie van iTunes?" en dan "Wat is uw ISP?"
Dit belooft niet veel goeds.

Volgens hun administratie heb ik alles gedownload, maar ik weet dat dat niet zo is. Wat moet ik nu? De Apple administratie zegt dat alles gedownload is, maar het staat niet op mijn computer. Help!  :cry:

geplaatst door: Sander de Jong
Wat ik nog kan proberen, is me abonneren op e.o.a. podcast, zodat de downloads balk weer zichtbaar wordt. Misschien kan ik dan nog wat. Vanavond maar eens zien.
geplaatst door: Sander de Jong

Citaat
Sander de Jong om 9:27, 26-01-2009
Wat ik nog kan proberen, is me abonneren op e.o.a. podcast, zodat de downloads balk weer zichtbaar wordt. Misschien kan ik dan nog wat. Vanavond maar eens zien.

Helaas, downloads scherm laat geen speciale knoppen zien.

Wat ik wel zag is dat ik nu meer dan 70 dubbele liedjes heb: een beveiligde en een onbeveiligde variant. Apple heeft nl. het genre van liedjes veranderd (zo is Ilse de Lange's Great Escape geswitched van Pop naar Country of andersom).

Ik ga de lijst van 330 liedjes die geupgrade hadden moeten worden uitprinten en stuk voor stuk kijken welke wel en welke niet gelukt zijn. Gaat enige tijd kosten denk ik zo. Houd je van de straat  :confused:

geplaatst door: Sander de Jong
Opgelost.
Op één of andere manier zijn alle 330 liedjes gedownload, terwijl ik echt de eerste batch van 250 zag binnenkomen en daarna niet meer op een knop heb gedrukt. Never mind.
Toen moest ik alle dubbelen verwijderen. Sommige dubbelen kwamen door mijn eigen schuld (genre veranderd), andere door iemand anders (naam album of zelfs artiest veranderd).

Toen nog een probleem met een liedje dat niet meer tot het einde wilde spelen op de iPod Video. Apple nogmaals gemaild en die hebben toen, redelijk snel, een nieuwe versie beschikbaar gesteld. En die werkt.

Kortom, het was even werken, maar het lijkt nu allemaal in orde te zijn. Volgens mijn speciale slimme afspeellijst heb ik nu nog 148 beveiligde liedjes...

geplaatst door: Sander de Jong
Oh ja, en voor het handmatig instellen van verloren gegane "Play count" is er wel een handig Applescriptje te vinden op internet (sorry, URL vergeten).

(Bewerkt door Sander de Jong om 12:00, 31-01-2009)