Jawel, sinds vanmiddag heb ik dan mijn eerste Apple produkt aageschaft: een iPod Photo 30Gb. Nog snel even gekocht voordat ik voor iets minder alleen nog maar een 20Gb kon kopen.
Ben nu druk bezig al mijn cd's naar AAC om te zetten via iTunes, en van alles uit te proberen.
Nu valt het volgende me op: ik heb een aantal cd's die continu muziek hebben (dance mixes, plus nog een paar andere (live) cd's die geen stilte tussen de nummers in hebben. Deze albums heb ik in het geheel omgezet via iTunes. Als ik dit album nu afspeel op mijn iPod is er toch een kleine pauze tussen de nummers in (circa 0.1 seconde ofzo). Sommige van deze cd's hebben tot wel 35 nummers (cd van 60 minuten), dus hier zal ik me enorm aan gaan ergeren als er om de 2 minuten zo'n kleine onderbreking is. Nu heb ik vanalles geprobeerd, maar kon nergens een setting vinden die dit probleem kan verhelpen. Is er dus eigenlijk wel zo'n functie? Een oplossing is om de hele cd als 1 nummer op de iPod te zetten, maar zou het toch wel leuk vinden om precies te kunnen zien welk nummer ik op dat moment aan het beluisteren ben.
Als ik de nummers importeer dan vink ik het vakje "compilatie" aan, maar dit heeft dus geen betrekking op het probleem waar ik mee zit?
Ik kan me haast niet indenken dat dit anno 2005 niet mogelijk zou zijn?
Ik heb hier al gezocht op dit forum, maar kon niks vinden over dit onderwerp.
Alvast bedankt!