Storing in ipod: disk mode
8 maart 2005 - 08:57   
geplaatst door: Stolichnaya
Ik heb hier een iPod 40 Gb (1 jaar oud) die niet meer reageerde en wilde ook niet meer wilde opladen. Vandaag eindelijk tijd om er naar te kijken. Na veel gepruts -je hoorde de pod opstarten en weer afslaan- (zijn er ervaringen met niet goed functionerende docks?) wil de pod iets doen. Momenteel zegt ie in disk mode te staan. en probeert op te laden. De G5 waar ie aanhangt herkent de pod (nog?) niet. Ik moet dus afwachten of het opladen en de disk mode iets gaan opleveren. Komen deze symtomen bekend voor?
Vlaanderen boven
Storing in ipod: disk mode
8 maart 2005 - 17:54    reactie #1
geplaatst door: Stolichnaya
De ipod is innmiddels opgeladen. De G5 ziet 'm als een als een (hele dure ;-) hd die nog geinitialiseerd moet worden. Op resetten reageert de pod niet en in het scherm blijft de modus DiskMode staan. Hoe kom ik hier vanaf?
Vlaanderen boven
Storing in ipod: disk mode
8 maart 2005 - 18:12    reactie #2
geplaatst door: BuzzE
Het is me niet helemaal duidelijk of je dit al gedaan hebt, maar in dit soort gevallen is het eerste wat je moet doen altijd de laatse iPod updater eroverheen. En dan "Restore", zodat hij helemaal leeg wordt gemaakt, en niet "Update".

Ik begrijp ook niet zo wat de "modus DiskMode" betekent en waar je dit ziet. Heb je gewoon "Do Not Disconnect" op het iPod scherm?

Storing in ipod: disk mode
8 maart 2005 - 18:15    reactie #3
geplaatst door: BuzzE
Ik begrijp het al, je zit in het Diagnostics Menu te klooien. Disk Mode is een van de Diagnostics Tests. Hier moet je natuurlijk eerst weer uit, wil je de iPod weer normaal kunnen gebruiken. Raar dat de reset het niet doet. Doet de iPod updater het wel in deze mode? De iPod updater laat de iPod altijd automatisch resetten aan het einde van het updaten.

(Bewerkt door BuzzE om 18:18, 8-03-2005)

Storing in ipod: disk mode
8 maart 2005 - 18:32    reactie #4
geplaatst door: Stolichnaya
Ben inmiddels uit de DiskMode (onbekend is nog hoe ik daar inkwam) maar verder dan het Apple logo komt de pod niet. Je hoort 'm aanslaan en na een tijdje weer uitgaan en weer aangaan, etc. Meer leven zit er niet in. Dus dat zal wel een gezellig dure reparatie worden vrees ik. Of zijn er nog suggesties?

(Bewerkt door Stolichnaya om 18:39, 8-03-2005)

Vlaanderen boven
Storing in ipod: disk mode
8 maart 2005 - 21:24    reactie #5
geplaatst door: BuzzE
Je kan nog proberen of je weer in de diagnostics mode kan komen, en dan een HDD scan uitvoeren. Zie:
http://www.extremeipod.com/article2/0,1759,1639474,00.asp.