Verder kan je contact opnemen met Kerk Omroep (onze huidige streaming provider).
De inhoud van het bestand (gewoon met een text editor opslaan in ASCII):
[playlist]NumberOfEntries=1File1=http://stream2.kerkomroep.nl:8000/K10009Title1=Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt) Zoetermeer
Ik neem aan dat ze bij Kerk Omroep wel een suggestie kunnen doen voor de software. Ik zal morgen zelf ook even zoeken.
http://www.apple.com/nl/quicktime/streamingserver/en misschien ook QuickTime Broadcaster.(Bewerkt door Leendert om 17:58, 3-11-2008)
(Bewerkt door Leendert om 17:58, 3-11-2008)
Ik heb er niet veel kaas van gegeten, maar ik weet dat we met de jeugddienst (zie onderschrift) een livestream hebben met video en geluid. Dat gaat via www.ustream.tv met behulp van flash dacht ik, maar dat is hier denk ik niet van toepassing.
http://www.rogueamoeba.com/nicecast/
http://forum.onemorething.nl/viewtopic.php?t=136820
Leendert om 17:46, 3-11-2008Ik heb voor onze kerk een .pls bestandje van dezelfde stream als in www.kerkomroep.nl zodat ik en andere Apple gebruikers toch mee kunnen luisteren. De embedded player in hun site is inderdaad knudde.De inhoud van het bestand (gewoon met een text editor opslaan in ASCII):Code: [Selecteer][playlist]NumberOfEntries=1File1=http://stream2.kerkomroep.nl:8000/K10009Title1=Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt) Zoetermeer
He Leendert, dat is interessant. Kun je die url daar in het midden niet gewoon in iTunes plakken? Of moet je echt een pls-bestand maken?
Ook handig van een bestandje is dat je het kan doorgeven aan wie geïnteresseerd zijn.
Leendert om 11:02, 5-11-2008Wanner je de URL uit de webplayer plukt en in iTunes plakt dan krijg je niet de omschrijving erbij die je wilt zien. Door het in een .pls bestandje te zetten met omschrijving kan je door dubbelklikken de eigenschappen aan de stream toevoegen zoals titel. Je hoeft maar éénmalig te dubbelklikken, daarna zit de stream in de Bieb.Ook handig van een bestandje is dat je het kan doorgeven aan wie geïnteresseerd zijn.
Vandaag maar eens uitgeprobeerd; het is tenslotte zondag en eerder kon ik niet horen of het werkt. Het maken van een .pls bestand lukte me niet.Maar met de url in iTunes werkt het ook prima, alleen moet die wat uitgebreider zijn dan in de code van Leendert is weergegeven: http://www.kerkomroep.nl/kerken/kerkstream.pls?id=Kxxxxx. Het id-nummer moet je dan natuurlijk per kerk veranderen.Je kunt dat gemakkelijk vinden door naar de lijst met kerken in jouw provincie te gaan en dan rechts te klikken op de naam van jouw kerk. Kies voor 'kopieer koppeling'. Het id-nummer (Kxxxx) haal je er dan gemakkelijk uit.Plak het op de plek in de hierboven genoemde url en je kunt luisteren naar de stream. In iTunes kun je zelf de stream een toepasselijke naam en omschrijving geven. En de url kun je natuurlijk ook gemakkelijk aan andere Mac-gebruikers doorgeven.